13-річний шепетівчанин повернувся зі Львова із «золотом»

24 грудня у місті Львові відбувся відкритий Всеукраїнський турнір з боротьби самбо пам’яті чемпіонів світу М. С. Левицького і М. М. Юнака. Виборювати «золото» з’їхалися близько 300 самбістів із різних куточків України.

За право називатися кращим боровся і 13-річний шепетівчанин Андрій Яворський.

— Змагатися на цьому турнірі було вкрай важко, — каже Андрій. — Адже суперниками були самбісти у категорії із 59 до 71 кг. А це — чималий ваговий проміжок.

Загалом, у цій категорії боролися 15 осіб. Андрію ж довелося провести три сутички. Каже, аби отримати омріяну першість, при боротьбі, згідно з правилами, використовував не лишень технічні прийомі, а й больові.

Відтак, юний спортсмен повернувся додому з «міста Левів» із грамотою, медаллю та спортивним кубком.

Це — вже третя першість на турнірах за останні два місяці. Нещодавно в грудні «золото» вдалося завоювати у Всеукраїнському турнірі з дзюдо NOVATOR CUP, а перед тим Андрій Яворський отримав першість на турнірі, який був присвячений пам’яті майстра спорту України Демяну Усіку.

Варто зазначити, навчає боротьби з самбо та дзюдо його Заслужений тренер України Геннадій Горохов у нетішинській спортивній школі.

Редакція «День за днем» вітає юного самбіста з черговою спортивною перемогою та бажає підкорення нових вершин.