У Шепетівці роботодавці співпрацюють із професійним ліцеєм

У Шепетівці роботодавці співпрацюють із професійним ліцеєм

Найбільш затребована професія на ринку праці в Шепетівці — швачки. Оголошення про набір працівників рясніють у місцевих ЗМІ. Роботодавці скаржаться, що не вистачає робочих рук, вже мовчать про рівень підготовки кадрів. Чого не можна сказати про сировину для їх роботи (Хмельницький філіал Textileinternational.com.ua пропонує різноманітну тканину гуртом). Український виробник швейних виробів «Валимарк» уклав договір про співпрацю з професійним технічним ліцеєм про соціальне партнерство.

У Шепетівці роботодавці співпрацюють із професійним ліцеєм

Умови взаємовигідні: приватне підприємство надало в оренду навчальному закладу на два роки 8 новітніх швейних машин. Майбутні швачки, у свою чергу, виробничу практику проходитимуть у швейних цехах підприємства.

— Завдяки отриманим машинкам учні ще під час навчального процесу навчаються користуватися новим обладнанням, — зазначила Раїса Муравйова, викладач спецдисциплін та майстер виробничого навчання профліцею. — У нас застарілі машинки, а діти на них звикають працювати. Під час виробничої практики їм важко перелаштовуватися до роботи на більш сучасних моделях. На виробництві ніхто не бажає навчати практикантів, а діти соромляться зайвий раз запитати, тому, перенавчаючись, марнуємо і свій час, і наставників.

У майбутніх швачок вже складаються гарні перспективи працевлаштуватися на підприємстві, з яким укладений договір про соціальне партнерство.

— Програма розвитку нашого підприємство полягає в тому, щоб знаходити нові технології, які покращать якість виготовленої продукції, — розповіла керівник підприємства «Валимарк» Тетяна Сіра. — Окрім технології, виробництво потребує працьовитих кадрів, тому ми зробили такий далекоглядний хід: навчити працювати на новому обладнанні.

Обласне керівництво високо оцінило вклад роботодавців у розвиток профтехосвіти в Шепетівці.

— Я приємно здивована, такому гарному прикладу співпраці роботодавців із закладом, — зауважила Світлана Жухевич, методист НМЦ ГПО ПК у Хмельницькій області. — Це свідчення, що у професійному ліцеї відбувається якісний навчальний процес. Це прекрасна перспектива, коли гарно підготовлені робітничі кадри залишаться у своєму місті, працюватимуть на сучасному виробництві та зможуть отримувати гідну заробітну плату за це, не шукаючи заробітків за кордоном.

Учні професійного ліцею подякували підприємству за гарний подарунок.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Славуті запровадили квест «Інвестор у рідну громаду»
Де придбати якісну тканину для пошиття одягу
Речниця поліції Хмельниччини Інна Глега: поєднання мужності та жіночності
На Хмельниччині швачки — у топі вакансій
Україна як партнер розширених можливостей НАТО

Читайте у цій рубриціШколяр-винахідник з Нетішина посів призове місце на всеукраїнському рівні
Вчителька математики з Шепетівського району увійшла до десятки найкращих в області
Хто має першочергове право на зарахування до дитсадків
В Ізяславському ліцеї деякий час була відсутня м’ясна продукція в шкільному меню
У Нетішині будуть лише початкова школа, гімназії та ліцей
ЗНО-2021. Як не прогавити важливі дати