Чи у Шепетівському районі розпочнуть із понеділка учні та їх батьки голодування?

Батьки та учні Лозичанської ЗОШ I–II ступеню попередили Судилківську сільську раду в Шепетівському районі, що з понеділка розпочнуть безстрокове голодування, якщо керівництво органу місцевого самоврядування не дозволить закінчити навчальний рік у стінах своєї школи. Навіть зареєстрували в сільській раді відповідну заяву.

У серпні Шепетівський міськрайонний суд виніс ухвалу на користь позову батьків Лозичанської ЗОШ на Судилківську сільську раду, тому з 1 вересня учні «дев’ятирічки» розпочали в закладі навчальний процес.

Сільська рада Судилківської ОТГ подала позовну заяву в Вінницький апеляційний суд, який її задовольнив, скасувавши попереднє рішення. Отож, учнів Лозичанської філії переводять в опорну Судилківську школу вже з нового року.

— Так, апеляційний суд ми програли і сільська рада на законних підставах створює з «дев’ятирічки» філію Судилківської ЗОШ, — розповідає Валентина. — Діти, починаючи з 5-го класу, мають ходити в опорну школу. Тобто, посеред навчального року починати звикати до нових однокласників, вчителів. Ми просимо, щоб дітям дали можливість закінчити цей навчальний рік у своїй школі.

Батьки також звернулися до депутатів Судилківської ОТГ. На сесії зчинилася суперечка між народними обранцями та представниками громади, але ніякого рішення з цього питання на засідання не виносилося.

Голова Судилківської ОТГ Тетяна Котик, посилаючись на своє небажання, від будь-яких коментарів у цій справі відмовилася.

Батьки вже з 18 грудня готові голодувати, щоб відстояти бажання дітей закінчити навчальний рік у приміщенні лозичанської школи.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога