Шепетівські ліцеїсти захищали дипломні роботи

Випускники Шепетівського професійного ліцею захищали творчі та дипломні роботи з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» 12 грудня.

До комісії ввійшли: Анатолій Башинський, начальник енергомеханічного відділу ДП «Шепетівський ремонтний завод»; Олександр Окунєвич, заступник начальника Управління Держпраці у Хмельницькій області та педагоги професійного ліцею.

Члени комісії розглянули підсумкові оцінки успішності, результати виконання кваліфікаційних пробних, письмових екзаменаційних робіт, виробничі характеристики. Таким чином провели перевірку знань учнів, які здобувають професійно-технічну освіту.

Які ж творчі роботи вибрали ліцеїсти?

Олександр Калашніков та Денис Кучер взялися за «Повітряного колектора», Василь Арзанцев та Валентин Поліщук виконали «Сонячну батарею», «Робот маніпулятор» зробили Андрій Винокуров та Сергій Папель.

Всі учні групи отримали диплом кваліфікованого робітника, третій робітничий розряд із професії та посвідчення про другу групу допуску роботи з електроустановками до 1000 В.

Після закінчення Шепетівького професійного ліцею випускники працевлаштовуються на підприємствах міста та за його межами.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога