Шепетівчанин показав неабиякий хист на конкурсі «WorldSkills»

Цьогоріч учень Шепетівського професійного ліцею Руслан Замурняк наприкінці осені представляв Хмельницьку область на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine — 2017». Руслан зайняв почесне 4-е місце у конкурсі за компетенцією «Зварювальні роботи».

Наразі він проходить практику на Шепетівському ремонтному заводі як зварник. Йому лише 18 років.

— Дуже життєрадісний, позитивний та дисциплінований хлопець, його поважають як в навчальному колективі так і на заводі. Крім того, що Руслан добре навчається, він також є старостою групи, — розповіла Марина Байло, старший майстер Шепетівського професійного ліцею.

Конкурс «WorldSkills Ukraine» проходив у Київському національному університеті будівництва і архітектури за 8 виробничими спеціальностями: кондитерське мистецтво, кулінарне мистецтво, перукарське мистецтво, технології моди, зварювальні роботи, сухе будівництво та штукатурні роботи, облицювальні роботи, сантехніка та опалення. У змаганнях брали участь команди з усіх регіонів України та м. Києва, до яких увійшли учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, кваліфіковані робітники, фахівці віком від 18 до 22 років.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога