У Нетішині розпочато перепрофілювання шкіл

У Нетішині розпочато перепрофілювання шкіл

Адже в Україні триває реформа шкільної освіти. За 4 роки вже не буде всім звичних загальноосвітніх навчальних закладів. Відповідно до ст. 35 Закону України «Про повну загальну середню освіту» будуть початкова школа, гімназії та ліцеї. До складу гімназії може входити початкова школа (1–4 класи) та базова (5–9 класи). До складу ліцею — гімназія (базова школа) та профільна школа (10–12 класи).

Як повідомляє пресслужба Нетішинської міської ради, для перспективного планування розвитку освітньої галузі було утворено координаційну раду з питань реформування закладів загальної середньої освіти Нетішинської міської територіальної громади та розпочато заходи щодо перепрофілювання шкіл.

У середу, 24 лютого, під головуванням заступника голови координаційної ради, начальника управління освіти виконавчого комітету міської ради Ольги Бобіної відбулося перше засідання координаційної ради. До складу якої увійшли спеціалісти управління освіти, депутати міської ради, директори загальноосвітніх шкіл, голови Рад шкіл та представники учнівського самоврядування.
Ольга Бобіна доповіла про діяльність координаційної ради, зокрема, про основні завдання та права ради, порядок роботи під час реорганізації шкіл. Ознайомила із алгоритмом дій координаційної ради щодо створення ліцею та гімназій в Нетішинській громаді та діяльністю управління освіти щодо підготовки реформування ЗЗСО. Відтак, спеціалісти працюватимуть над проєктом рішення перспективної мережі загальноосвітніх закладів на 2021–2026 роки.

Відповідно до вимог законодавства перепрофілювання закладів у сільській місцевості може відбуватися лише після громадських слухань. Після проведення глибокого аналізу, фахових консультацій та громадських слухань у Старому Кривині управлінням освіти буде підготовлено проєкт рішення про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Нетішинської міської територіальної громади.

У 2021–2023 роках координаційна рада спільно з робочою групою координуватимуть роботу закладів щодо формування контингенту учнів для забезпечення здобуття загальної середньої освіти.

У 2023–2024 роках за пропозицією координаційної ради 5 загальноосвітніх шкіл буде перепрофільовано. На території громади функціонуватиме 4 гімназії та 1 ліцей, який буде окремою юридичною особою та перейде в підпорядкування Хмельницької обласної ради.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоМикола Рудик — легенда нетішинського карного розшуку
У селі на Шепетівщині через коротке замикання у хліві загинули кури
У Шепетівському районі на тиждень закриють переїзд через колії
Водолазний корабель «Нетішин» потребує підтримки для забезпечення функціонування
Нетішинцю, який із необережності вбив чоловіка, на 3 роки обмежили волю
Легкоатлети Хмельнич­чини здобули командну перемогу на чемпіонаті України з кросу

Читайте у цій рубриціОсвітяни, які залучені до проведення ЗНО, зможуть щепитись від COVID-19 у першу чергу
На Білогірщині довкола школи, яку будують з 1990 року, зрізали дерева
У Шепетівці 15-річна учениця не хоче поверта­тися до навчання у школі
Шепетівський ліцей отримав грант у розмірі 35 тисяч гривень
Верховний суд підтримав заборону відвідувати школу дітям без щеплень
У школах Нетішина після весняних канікул вводять дистанційне навчання