Освітянин з Шепетівщини здобув престижну нагороду в рамках Global Teacher Prize Ukraine-2020

Цими вихідними в Україні визначили переможців-освітян у рамках щорічної премії Global Teacher Prize Ukraine-2020. Члени журі премії обирали найдостойніших вчителів із майже трьох тисяч учасників.

Учитель історії та громадянського суспільства з села Заліщики Тернопільської області Василь Дяків став переможцем національної премії. Він отримав головний приз — 250 000 грн, а також поїздку й участь у Global Education & Skills Forum, який має відбутися в Лондоні.

Так, до ТОП-10 четвертої премії Global Teacher Prize Ukraine ввійшли учитель астрономії та інформатики з села Чулаківка Херсонської області Іван Верещака, учителька фізичного виховання та хореографії з Києва Анна Домніч, учитель історії та громадянського суспільства з села Заліщики Тернопільської області Василь Дяків, учителька хімії з Хмельницького Наталія Зима, вчитель початкових класів із міста Кам’янського Дніпропетровської області Андрій Олійник, учителька англійської мови із Сум Вікторія Ломака, учитель інформатики з Одеси Олег Пустовойт, учителька англійської мови з Маріуполя Людмила Тоцина, вчитель інформатики з Житомира Микола Тарасюк і вчитель історії, громадянської освіти й етики з Благовіщенська Кіровоградської області Олександр Чучаєв.

Окрім цього, учителів відзначили й у кількох спеціальних номінаціях із призами від партнерів. При цьому серед номінантів були не лише фіналісти Global Teacher Prize Ukraine 2020.

І тут Хмельницька область відзначилася кращим освітянином. У номінації «Учителем фізкультури» за версією громадської організації JuniorZ переміг Віталій Мушинський, учитель із села Судилків Хмельницької області.

Цей вчитель на базі Судилківського ліцею ще у 2017 році створив і тренує команди чирлідерів, які раніше впровадив в рамках руху JuniorZ.

— Перемога стала для мене неочікуваною. Я знав, що заявка для участі пройшла. Дуже задоволений перемогою, — розповів для День за днем Віталій Мушинський.

Ось що про нашого земляка-переможця написав в Instagram Олександр Педан, творець руху JuniorZ, завдяки якому разом із командою впроваджує нові види спорту в шкільну програму:

«Мрія нашої команди збулась! Адже у рамках Global Teacher Prize Ukraine ми вперше нагородили кращого вчителя фізкультури! У зміні уроків фізкультури в школах найголовнішим є саме вчитель, який впроваджує нові види спорту, знаходить спільну мову з дитиною, ділиться досвідом з колегами. Вчитель фізкультури має бути прикладом для дітей, а не героєм анектодів разом з вчителем праці. До речі, цього року найбільше заявок на участь в премії було саме від вчителів фізкультури! Дякуємо вам! Особисто перечитав безліч анкет і відкрив для себе крутезних фізруків!Найкращим вчителем фізкультури став Віталій Мушинський із села Судилків, який, поїде в освітню поїздку до Німеччини та отримає там новий досвід від своїх колег.

Нагорода Віталія Мушинського — 30 000 грн та освітня поїздка до Німеччини в Олімпійське містечко.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці