На Шепетівщині батьки у сільську раду викликали поліцію

Батьки учнів, які навчаються в нещодавно сформованій філії Судилківської ЗОШ І–ІІІ ступенів (опорна школа), прийшли в сільську раду ОТГ з ухвалою суду призупинити виконання рішень сесій та вимагали розпочати навчальний процес у НВК І–ІІ ступеню. Адже відповідно до рішень сесій Судилківської сільської ради з нового навчального року у згаданій школі навчаються діти молодших класів та дошкільнята, учні 5–9 класів батьки перевели до Травлинської ЗОШ.

— На даний час Судилківський НВК І–ІІ ступеню втратив свій статус і є філією Судилківської ЗОШ, — пояснила голова Судилківської сільської ради Тетяна Котика. — Всі особові справи учнів передані на зберігання в опорну школу ОТГ. Якщо батьки хочуть забрати документи, вони мають надати довідки, в яких зазначено, де діти продовжать навчання. Всім батькам, які не перевели своїх дітей в Судилківську опорну школу, особові справи надані.

Батьки, керуючись ухвалою суду, попередили керівництво ОТГ, що з понеділка їхні діти з 1 до 9 класу відвідуватимуть свою школу.

— Нормативної бази для проведення уроків для учнів середніх класів у філії немає, — додала Тетяна Котик. — Звичайно, діти можуть кілька днів пропустити навчальний процес у Травлині, але це нічого не змінить, допоки суд не виніс остаточне рішення.

Діалог між батьками та головою сільської ради безрезультатно тривав майже годину. Допоки у кабінет очільника ОТГ не ввійшли поліцейські. Вони ознайомилися з копію судового рішення, датованого 5 вересням. На адресу сільської ради, як з’ясувалося, документ ще не надійшов, тому виконання його вимог вимагати ще завчасно.

Судове засідання за цією справою відбудеться 20 вересня.

Нагадаємо, що батьки учнів Лозичанської ЗОШ І–ІІ ступенів, яку теж планували перевести в статус філії Судилківської ЗОШ, у Шепетівському міськрайонному суді відстояли статус школи.

Загалом на балансі Судилківської ОТГ перебуває 13 шкіл, в яких навчається 1300 учнів. Річні витрати з місцевого бюджету на їх утримання, за словами голови ОТГ, складають: 1 млн гривень — оплата за електроенергію та 1 млн гривень — за газ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «На Шепетівщині батьки у сільську раду викликали поліцію»

  1. Молодці..


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці