У Шепетівці інклюзивно-ресурсний центр переїхав у нове приміщення

Для міського інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) передано частину приміщень гуртожитку Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. Для облаштування приміщень (ремонт підлоги, штукатурка стін та стелі, облаштування пандуса) виділено кошти із міського бюджету. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Директорка ІРЦ Олена Колісецька при спілкуванні з міським головою Михайлом Полодюком, заступницею міського голови Наталією Стасюк, начальницею управління освіти Людмилою Тихончук, зауважила, що колектив закладу використав карантин з користю. Навесні проведено ремонт приміщення, а уже в червні вдалося переїхати із будівлі міського управління освіти в нові більш просторі кабінети.

Зокрема, для роботи із дітьми з особливими освітніми потребами облаштовано діагностичний кабінет, кабінет психолого-педагогічної допомоги, кабінети психолога, логопеда, дефектолога, кабінет вчителя фізкультури, кабінет спільних засідань. У кожному кабінеті розміщені обладнання, засоби, іграшки, предмети для роботи фахівців та створено позитивну атмосферу для розвитку дітей.

Таким чином, покращено побутові умови для проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Комунальна установа «Шепетівський міський центр інклюзивно-ресурсний центр» знаходиться за адресою: проспект Миру, 27.

Нагадаємо, у 2018 році в Шепетівці відкрили інклюзивно-ресурсний центр.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці