Уперше випускниця військового ліцею Шепетівки стане офіцером

Уперше випускниця військового ліцею Шепетівки стане офіцером

Шепетівчанці Владі Корнійчук лише 18, а вона вже проходить навчання на Яворівському полігоні, що на Львівщині. На гордість своїм батькам вона вирішила вчитися військовій справі. Шлях до вишу ЗСУ — Львівської академії сухопутних військ — не був простим, адже дівчинці випало чимало випробувань, і мова йде не про фізичну підготовку та іспити…

На полігоні муштра досить важка: 15 випробувань на витривалість та ряд психологічних перешкод. Особливо складні такі завдання, як подолання ділянки з болотистою місцевістю, тут курсант змушений залізти у багнюку. Переходячи болото, він тримає зброю над головою, аби не замочити. Та від тренувань на стрільбищі Влада в захваті. Якщо до її хати добереться війна, вона зможе захистити своїх рідних.

— Автомат потрібно відчути, ніби поєднатися душами. З кожним пострілом з’являється якийсь азарт, хочеться влучати у ціль ще раз. Я розумію, що цією зброєю я буду в подальшому захищати свою державу, — каже курсантка Влада.

Шепетівчанка Влада не відразу по завершенні школи стала студенткою академії. Перша спроба вступу до вишу виявилася невдалою. Пройшовши усі іспити і отримавши негативний результат, дівчина вирішила не здаватися і спробувати ще раз. Пов’язати свою долю з військовою службою вирішив і її однокласник, Сергій Свидинюк, який не міг вступати вторік, бо на момент вступу не мав повних 17 років. Підтримуючи одне одного, Влада і Сергій плекали надію, що все таки стануть курсантами. Після важких випробувань, тестів, комісій наказом командуючого Львівської академії сухопутних військ Владиславу Корнійчук та Сергія Свидинюка зараховано курсантами.

— Я дуже втішилася, як дізналася, що моя Владка стала студенткою Академії сухопутних військ, — поділилася Оксана Ісаєнко, класний керівник. — Дівчина впевнено йшла до своєї мети, її наполегливості можна тільки позаздрити. Вона — перша випускниця НВК №3, ліцеїстка, яку зараховано до вищого навчального закладу ЗСУ. Випускники ІІ курсу 2016 року Шепетівськогог НВК №3 школи військового ліцею, мають унікальний результат. 9 ліцеїстів пов’язали своє життя з професією захисника Батьківщини. Дмитро Бруцький, Дмитро Верховлюк, Олександр Коськовецький, Костянтин Свіргунець, Ярослав Новачок, а тепер і Владислава Корнійчук та Сергій Свидинюк — курсанти Львівської академії сухопутних військ. Дмитро Кульба — курсант національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Дмитро Попов — курсант військового коледжу сержантського складу при Харківському національному університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Звичайно, навчання у військовому ліцеї НВК №3 вплинуло на вибір майбутньої професії випускників. Військовий керівник ліцею, підполковник запасу Василь Кудрін, зумів прищепити вихованцям любов до Батьківщини, бажання присвятити своє життя захисту Незалежності України.

Тривожні події в Україні — неоголошена війна, або як її офіційно називають: антитерористична операція — таки вплинули на рішення одинадцятикласників. Не всі випускники військового ліцею обирали військові виші. Але є серед молоді й такі, що не бояться боронити свою Батьківщину, вони свідомо обрали професію її захисника.

Вже 26 серпня курсанти першого курсу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного присягнуть на вірність Україні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Уперше випускниця військового ліцею Шепетівки стане офіцером»

  1. Лідія Банкова коментує:

    Випускниця ЗОШ N3 Хім’як Галина у 2015 р. після закінчення університету стала офіцером ЗСУ.

  2. Алла Слободзян коментує:

    Шепетівчан там багато, молодці і мій син там навчається


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівський військовий ліцей через COVID-19 пішов на канікули
У Шепетівці молодики погрожували вбивством 55-річному чоловіку
У Шепетівці в Домі молитви запрацював пункт обігріву
Або смерть у Шепетівці, або розстріл у Городищі
Історія порятунку єврейської дівчинки в період масового знищення євреїв на Шепетівщині
COVID-19 у Шепетівці: 14 нових випадків, 18 — одужали, 1 — летальний

Читайте у цій рубриціУ Нетішині розпочато перепрофілювання шкіл
Школяр-винахідник з Нетішина посів призове місце на всеукраїнському рівні
Вчителька математики з Шепетівського району увійшла до десятки найкращих в області
Хто має першочергове право на зарахування до дитсадків
В Ізяславському ліцеї деякий час була відсутня м’ясна продукція в шкільному меню
У Нетішині будуть лише початкова школа, гімназії та ліцей