Уперше випускниця військового ліцею Шепетівки стане офіцером

Уперше випускниця військового ліцею Шепетівки стане офіцером

Шепетівчанці Владі Корнійчук лише 18, а вона вже проходить навчання на Яворівському полігоні, що на Львівщині. На гордість своїм батькам вона вирішила вчитися військовій справі. Шлях до вишу ЗСУ — Львівської академії сухопутних військ — не був простим, адже дівчинці випало чимало випробувань, і мова йде не про фізичну підготовку та іспити…

На полігоні муштра досить важка: 15 випробувань на витривалість та ряд психологічних перешкод. Особливо складні такі завдання, як подолання ділянки з болотистою місцевістю, тут курсант змушений залізти у багнюку. Переходячи болото, він тримає зброю над головою, аби не замочити. Та від тренувань на стрільбищі Влада в захваті. Якщо до її хати добереться війна, вона зможе захистити своїх рідних.

— Автомат потрібно відчути, ніби поєднатися душами. З кожним пострілом з’являється якийсь азарт, хочеться влучати у ціль ще раз. Я розумію, що цією зброєю я буду в подальшому захищати свою державу, — каже курсантка Влада.

Шепетівчанка Влада не відразу по завершенні школи стала студенткою академії. Перша спроба вступу до вишу виявилася невдалою. Пройшовши усі іспити і отримавши негативний результат, дівчина вирішила не здаватися і спробувати ще раз. Пов’язати свою долю з військовою службою вирішив і її однокласник, Сергій Свидинюк, який не міг вступати вторік, бо на момент вступу не мав повних 17 років. Підтримуючи одне одного, Влада і Сергій плекали надію, що все таки стануть курсантами. Після важких випробувань, тестів, комісій наказом командуючого Львівської академії сухопутних військ Владиславу Корнійчук та Сергія Свидинюка зараховано курсантами.

— Я дуже втішилася, як дізналася, що моя Владка стала студенткою Академії сухопутних військ, — поділилася Оксана Ісаєнко, класний керівник. — Дівчина впевнено йшла до своєї мети, її наполегливості можна тільки позаздрити. Вона — перша випускниця НВК №3, ліцеїстка, яку зараховано до вищого навчального закладу ЗСУ. Випускники ІІ курсу 2016 року Шепетівськогог НВК №3 школи військового ліцею, мають унікальний результат. 9 ліцеїстів пов’язали своє життя з професією захисника Батьківщини. Дмитро Бруцький, Дмитро Верховлюк, Олександр Коськовецький, Костянтин Свіргунець, Ярослав Новачок, а тепер і Владислава Корнійчук та Сергій Свидинюк — курсанти Львівської академії сухопутних військ. Дмитро Кульба — курсант національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Дмитро Попов — курсант військового коледжу сержантського складу при Харківському національному університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба.

Звичайно, навчання у військовому ліцеї НВК №3 вплинуло на вибір майбутньої професії випускників. Військовий керівник ліцею, підполковник запасу Василь Кудрін, зумів прищепити вихованцям любов до Батьківщини, бажання присвятити своє життя захисту Незалежності України.

Тривожні події в Україні — неоголошена війна, або як її офіційно називають: антитерористична операція — таки вплинули на рішення одинадцятикласників. Не всі випускники військового ліцею обирали військові виші. Але є серед молоді й такі, що не бояться боронити свою Батьківщину, вони свідомо обрали професію її захисника.

Вже 26 серпня курсанти першого курсу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного присягнуть на вірність Україні.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Уперше випускниця військового ліцею Шепетівки стане офіцером»

  1. Лідія Банкова коментує:

    Випускниця ЗОШ N3 Хім’як Галина у 2015 р. після закінчення університету стала офіцером ЗСУ.

  2. Алла Слободзян коментує:

    Шепетівчан там багато, молодці і мій син там навчається


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоШепетівські військові ліцеїсти урочисто склали обітницю
Шепетівського вчителя «Захисту України» визнано найкращим на Хмельниччині
Шепетівські джури стали бронзовими призерами Буковинської січі
Від Шепетівки до Кам’янки вирубують порослі на узбіччі та розбирають старі дорожні знаки
Шепетівкаводоканал показав як працюють його очисні споруди 
У Шепетівці розгорівся скандал між пенсіонером та зоозахисницею, яка годувала безпритульних тварин

Читайте у цій рубриціМОЗ ініціює дострокові шкільні канікули
Усі навчальні заклади Шепетівки, окрім двох дитсадків, йдуть на дистанційку, але не через COVID-19
Плужненський аграрний ліцей планує долучитися до грантового проєкту з органічного землеробства
Сільська школа на Шепетівщині виграла цінні подарунки
Шепетівського вчителя «Захисту України» визнано найкращим на Хмельниччині
У Славуті всі школи працюють в очному режимі