15 червня випускники Хмельниччини складатимуть ЗНО

У Хмельницькій ОДА пройшла нарада щодо забезпечення проведення в області зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. До участі в ній долучилися директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко, керівництво Департаменту освіти і науки ОДА, представники Департаменту охорони здоров’я ОДА, територіальних підрозділів ДСНС, СБУ, Патрульної поліції, Національної поліції, Поліції охорони, Держпродспоживслужби, Держспецзв’язку, а також ПАТ «Хмельницькобленерго». Про це повідомила пресслужба Хмельницької ОДА.

Нагадаємо, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 15 червня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 17 червня. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики і завершиться 17 липня тестуванням з хімії. Тестування з української мови і літератури відбудеться 30 червня, з фізики — 2 липня, з іспанської, німецької, французької мов — 6 липня, з англійської мови — 7 липня, з історії України — 9 липня, з біології — 13 липня, з географії — 15 липня. Додаткова сесія ЗНО запланована на 23 липня — 11 серпня.

Перед початком тестування та іспитів в учасників та залучених осіб вимірюватимуть температуру та оцінюватимуть наявність респіраторних хвороб. До випробувань допускатимуть лише осіб з температурою нижче 37,2 °С, без ознак респіраторних хвороб та в захисних масках.

У ході нараді учасники поряд з питанням забезпечення дотримання санітарних норм під час проведення ЗНО, обговорили також практичний бік його проведення. Зокрема, особливу увагу звернули на забезпечення участі необхідної кількості вчителів, що будуть спостерігати за проведенням випробування, присутності медпрацівників, що здійснюватимуть температурний скринінг, супровід шкільних автобусів, що доставлятимуть випускників до пунктів тестування, заходи із забезпечення правопорядку, запобігання можливим надзвичайним ситуаціям та виникненню перебоїв з електропостачанням, що особливо важливо для ЗНО з іноземної мови, яке містить завдання з аудіювання, тощо.

Оксана Ситницька наголосила, що на даному етапі одне з найважливіших завдань — налагодження чіткої комунікації між усіма учасниками процесу, аби всі вони могли оперативно та ефективно реагувати на можливі виклики та спільно вирішувати проблемні питання під час проведення ЗНО.

Для довідки

В Хмельницькій області пробне ЗНО буде відбуватися у 35 пунктах тестування, основна сесія — у 46 пунктах тестування. На пробне ЗНО зареєструвалося 6909 випускників (українська мова); на основну сесію — 11746 випускників цього року, попередніх випусків, ЗПТО (українська мова).

Як кажуть в Департаменті освіти і науки ОДА, буде забезпечено підвезення до пунктів тестування 7078 випускників 11 класів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області. При цьому планується здійснити 591 виїзд шкільних автобусів на основні сесії та 36 на додаткові. Формат і процедура проведення ЗНО у 2020 році не зміняться. За правилами під час складання ЗНО в аудиторії перебуває максимум 15 учасників і 2 інструктори.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУкраїна отримала препарат для лікування дихальної недостатності у новонароджених
Доступні ліки: у Програму додали нові препарати для лікування серцево-судинних захворювань
Вартість вакцини для України проти COVID-19 складає 504 гривні
Смерть медиків внаслідок інфікування COVID-19 на роботі розслідуватимуть у 5-денний термін
У 2021-му в Україні вдвічі збільшать кількість трансплантацій
Вступ у 2021 році: деталі, дати та нові умови, які чекають на абітурієнтів

Читайте у цій рубриціІз 25 січня школярі Шепетівки повертаються за парти
Випускник славутського ліцею став претендентом на стипендію Президента України
Вступ у 2021 році: деталі, дати та нові умови, які чекають на абітурієнтів
Чи потрібна 5-річкам школа?
Якою буде зарплата освітян у 2021-му році