Як люди різних вікових категорій вивчають іноземну

У вік стрімкого прогресу, здавалося б, удосконалення знань мов інших країн вже не проблема. Адже володіння, до прикладу, англійською стало нормою, а шляхи її засвоєння є найрізноманітніші. Але перш, ніж вивчати іноземну, треба як слід з’ясувати мотивацію.
Дистанційні програми англійської для міграції
Діапазон послуг такого виду наразі просто вражає: підготовка до іспитів, базовий курс для навчання за кордоном, мовний рівень для виїзду в інші країни на постійне місце проживання, навіть для проходження тесту IELTS www.tower.ua, що також відкриває чимало можливостей для його здобувача.
— Влітку мене дещо зацікавила можливість покращити власний рівень знань, зокрема, з англійської. Принагідно я зареєструвався на дистанційні курси. Звісно, платні. Їхня особливість — в он-лайн режимі на різні теми ти щодня близько години спілкуєшся з американцем, австралійцем, англійцем чи канадцем, і таким чином в розмові покращуєш свій рівень. Перевірка знань відбувається щоразу після спілкування: на електронну пошту приходять граматичні тести, треба написати есе чи виконати будь-яке інше завдання, — каже 35-річний Андрій.
Чоловік пояснив, що зручність такої системи вивчення англійської в тому, що ти самостійно формуєш графік занять. Але підійде він тим, хто вже має базовий рівень знань з іноземної мови.
Хто вивчає англійську за допомогою лінгвістичних курсів?
Шепетівчанка пані Ольга, яка викладає курс англійської, стверджує, що серед її «учнів», є школярі, молодь, і люди старшого віку, які планують подорожувати за кордоном.
— Підлітки відвідують курси, аби наздогнати шкільну програму. Їх батьки частіше записують, аби покращили рівень граматики. Також готуємо учнів до ЗНО, аби в останній рік не було такого навантаження. А молодь ходить з метою вивчення англійської, аби виїхати в інші країни. Хоч як це не прикро звучить, така мотивація у більшості. Щодо людей старшого віку — 40–45 років — то вони просто надолужують втрачені можливості. Одні вивчають задля подорожей. Такий курс передбачає різноманітні ситуації: під час перетину кордону, в магазині, в готелі тощо, — розповіла пані Ольга.
Школярі обирають літні англомовні табори
Власним досвідом вивчення англійської мови поділилася і 17-річна студентка Слава. Дівчина каже, що їй свого часу суттєво покращити знання іноземної допомогла участь в спеціальному літньому таборі в Карпатах.
— Не секрет, що найкраще вивчити будь-яку мову можна лише у спілкуванні з її носіями, тобто самими іноземцями. У моєму випадку, це були волонтери зі США. Звісно, спочатку видалося не легко, адже розмовна мова суттєво відрізняється від класичного курсу, того що викладають у школах. Але вивчення англійської саме у таборі дало гарний досвід та якісний результат. По-перше — це живе спілкування з іноземцями, а значить вміння застосувати їхню мову в реальній ситуації, — розповіла студентка.
Мирослава також додала, що покращувала англійську ще й заради участі в програмі навчання за кордоном.
Попри гнучкість та різноманіття послуг із вдосконалення англійської мови, без наполегливості, постійної практики та підвищення рівня знань усі починання зведуться нанівець.
Залишити відповідь