Як люди різних вікових категорій вивчають іноземну

Як люди різних вікових категорій вивчають іноземну

У вік стрімкого прогресу, здавалося б, удосконалення знань мов інших країн вже не проблема. Адже володіння, до прикладу, англійською стало нормою, а шляхи її засвоєння є найрізноманітніші. Але перш, ніж вивчати іноземну, треба як слід з’ясувати мотивацію.

Дистанційні програми англійської для міграції

Діапазон послуг такого виду наразі просто вражає: підготовка до іспитів, базовий курс для навчання за кордоном, мовний рівень для виїзду в інші країни на постійне місце проживання, навіть для проходження тесту IELTS www.tower.ua, що також відкриває чимало можливостей для його здобувача.

— Влітку мене дещо зацікавила можливість покращити власний рівень знань, зокрема, з англійської. Принагідно я зареєструвався на дистанційні курси. Звісно, платні. Їхня особливість — в он-лайн режимі на різні теми ти щодня близько години спілкуєшся з американцем, австралійцем, англійцем чи канадцем, і таким чином в розмові покращуєш свій рівень. Перевірка знань відбувається щоразу після спілкування: на електронну пошту приходять граматичні тести, треба написати есе чи виконати будь-яке інше завдання, — каже 35-річний Андрій.

Чоловік пояснив, що зручність такої системи вивчення англійської в тому, що ти самостійно формуєш графік занять. Але підійде він тим, хто вже має базовий рівень знань з іноземної мови.

Хто вивчає англійську за допомогою лінгвістичних курсів?

Шепетівчанка пані Ольга, яка викладає курс англійської, стверджує, що серед її «учнів», є школярі, молодь, і люди старшого віку, які планують подорожувати за кордоном.

— Підлітки відвідують курси, аби наздогнати шкільну програму. Їх батьки частіше записують, аби покращили рівень граматики. Також готуємо учнів до ЗНО, аби в останній рік не було такого навантаження. А молодь ходить з метою вивчення англійської, аби виїхати в інші країни. Хоч як це не прикро звучить, така мотивація у більшості. Щодо людей старшого віку — 40–45 років — то вони просто надолужують втрачені можливості. Одні вивчають задля подорожей. Такий курс передбачає різноманітні ситуації: під час перетину кордону, в магазині, в готелі тощо, — розповіла пані Ольга.

Школярі обирають літні англомовні табори

Власним досвідом вивчення англійської мови поділилася і 17-річна студентка Слава. Дівчина каже, що їй свого часу суттєво покращити знання іноземної допомогла участь в спеціальному літньому таборі в Карпатах.

— Не секрет, що найкраще вивчити будь-яку мову можна лише у спілкуванні з її носіями, тобто самими іноземцями. У моєму випадку, це були волонтери зі США. Звісно, спочатку видалося не легко, адже розмовна мова суттєво відрізняється від класичного курсу, того що викладають у школах. Але вивчення англійської саме у таборі дало гарний досвід та якісний результат. По-перше — це живе спілкування з іноземцями, а значить вміння застосувати їхню мову в реальній ситуації, — розповіла студентка.

Мирослава також додала, що покращувала англійську ще й заради участі в програмі навчання за кордоном.

Попри гнучкість та різноманіття послуг із вдосконалення англійської мови, без наполегливості, постійної практики та підвищення рівня знань усі починання зведуться нанівець.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоПроєкт Держбюджету на 2022 рік: що передбачено для громад Хмельниччини
Хмельниччина отримала інноваційні ліки прямої дії на коронавірус
Одна зі шкіл Шепетівки долучилася до проєкту єдиного цифрового середовища
У Хмельницькому знайшли мертвим студента політехнічного коледжу
На Хмельниччині студент сів у невідоме авто і зник
У проєкті Держбюджету на 2022 рік передбачені доходи на рівні 1,277 трлн гривень, а витрати — 1,466 трлн гривень

Читайте у цій рубриціІз понеділка декілька навчальних закладів Судилківської ТГ розпочнуть очне навчання
У селі на Шепетівщині учні майже місяць лишаються без гарячого харчування
Які школи Шепетівки продовжать очне навчання
Одна зі шкіл Шепетівки долучилася до проєкту єдиного цифрового середовища
У селі на Шепетівщині урочисто відкрили шкільний спортзал вартістю 11,5 млн грн
Українські вчителі можуть отримати близько 60000 гривень, але є одна умова