Електромонтери, учасни­ки конкурсу «WorldSkills Ukraine», змагалися у Шепетівському професійному ліцеї

У Хмельницькій області 25 листопада стартував 1 етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine». Загалом конкурсанти змагалися у 8 локаціях у різних закладах професійної освіти. У Шепетівському професійному ліцею 26 листопада пройшов конкурс за компетенцією «Електромонтажні роботи».

— Конкурс «WorldSkills Ukraine» вперше відбувається у Хмельницькій області, — зазначив директор Олег Окунєвський. — Цей захід покликаний підтримати престиж робітничих професій. Бажаю конкурсантам вчасно та правильно виконати завдання.

У компетенції «Електромонтажні роботи» взяли участь 6 учасників із Шепетівки, Полонного, Хмельницького, Нетішина, Старокостянтинова, Кам’янця-Подільського.

До журі ввійшли: Андрій Бернадцький, в.о. головного енергетика ДП «Шепетівський ремонтний завод»; Анатолій Башинський, начальник енергомеханічного відділу ШРЗ; Олександр Гунчук, головний інженер «Шепетівський РЕМ».

Шепетівський професійний ліцей представляв Сергій Джигало, який у квітні посів 3-тє місце на ІІ етапі Все­ук­ра­їнсь­ко­го кон­курсу фа­хо­вої май­стер­ності з про­фе­сії «Елек­тро­мон­тер з ре­мон­ту та об­слу­го­ву­ван­ня елек­тро­ус­татку­ван­ня».

Нагадаємо, від­крит­тя нав­чаль­но-прак­тично­го цен­тру від­бу­ло­ся 17 груд­ня 2018 року в Ше­пе­тівсь­ко­му про­фе­сій­но­му лі­цеї. Тоді були повністтю замінені меблі простомеблі та оновлена матеріально-технічна база.

Імена кращих у кожній із компетенцій стануть відомі 29 листопада, коли за підсумками роботи журі відбудеться нагородження переможців. Переможці І етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» візьмуть участь у фінальному етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine», який відбудеться у квітні-травні 2020 року в Києві.

Для довідки

Зараз на державному рівні впроваджуються заходи, що покликані підвищити престижність робітничих професій, змінити саму систему профтехосвіти, аби навчання у закладах професійно-технічної освіти відповідало не лише вимогам українських роботодавців, а й кращим світовим стандартам. Один із таких заходів — це «WorldSkills Ukraine», конкурс професійної майстерності для молодих робітників і фахівців віком від 18 до 22 років. Проводиться він кожні два роки у міжнародному форматі за 6 секторами світової економіки. В якості журі залучаються відомі експерти та провідні фахівці у своїй професійній галузі від вітчизняних роботодавців. Конкурс відбувається за підтримки роботодавців, професійно-технічних та вищих навчальних закладів України.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці