Шепетівські учні здобули перемогу в конкурсі на кращий соціально-правовий відеоролик

Минулого тижня, 15 листопада, у стінах Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області відбулось нагородження переможців огляду-конкурсу на кращий соціально-правовий відеоролик серед учнів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області. Про це йдеться у дописі Головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області.

Організаторами конкурсу виступили Головне територіальне управління юстиції у Хмельницькій області та Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації.

Нагороджували кращих з кращих начальник Головного територіального управління юстиції Віктор Худняк та представник Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації Ольга Поліщук.

Конкурсні роботи переможців були дійсно творчими та розкривали найбільш актуальні соціально-правові проблеми.

І-ше місце в огляді-конкурсі на кращий соціально-правовий відеоролик серед учнів закладів загальної середньої освіти Хмельницької області здобули учні Шепетівської загальноосвітньої школи № 1 імені Миколи Островського.

Учні Шепетівської ЗОШ № 1

ІІ-ге місце посіли учениці Полонського навчально-виховного комплексу № 2.

ІІІ-тє місце здобули учениці Ізяславської загальноосвітньої школи № 1.

Крім того, подяками були відзначені відеоролики учнів Хмельницького ліцею № 17 та Нетішинського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів та ліцей».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці