Шепетівські міські школи також отримали пакунки від братів Кличків

Нещодавно однаковісінькі набори спортивного реманенту надійшли на адресу трьох шкіл міста Шепетівки — НВК № 3, ЗОШ № 1 та СЗОШ № 2. Мова йде про «Посилки успіху» від фонду Братів Кличків: подібні 2 вересня отримав і судилківський ліцей.

Цієї весни фонд провів просвітницьку спортивну акцію, її учасниками стали вчителі фізичної культури та тренери спортивних секцій з усієї України. Головним завдання цього проекту було заохочення педагогів отримати знання та поділитись власним досвідом, стати справжнім прикладом для своїх учнів та допомогти їм сформувати активні та здорові звички.

Вже у вересні винагородою для фізкультурників та закладів, які вони представляли, стали «Посилки успіху», які містять набір спортивного інвентарю.

— Пакунок містить 7 футбольних м’ячів та 3 баскетбольні, свистки, скакалки, секундоміри, фішки, які можна використовувати під час проведення естафет та інших змагань, насоси і маніжки, — розповів Руслан Дмитрик, вчитель фізичного виховання НВК № 3, який взяв участь у проектів фонду Братів Кличків.

Вчителі фізкультури НВК № 3 — Руслан Дмитрик, Володимир Самойлюк та Юлія Бабійчук — разом із учнями відкрили свій пакунок в останній день проведеного Тижня фізичного виховання — 6 вересня.

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці