Судилківський ліцей отримав спортінвентар від «Благодійного фонду братів Кличко»

Днями, до початку нового навчального року, у Судилківському ліцеї, окрім відкриття нового футбольного поля, стався ще один приємний сюрприз: навчальний заклад отримав «Посилку успіху» з новим спортивним інвентарем від Klitschko Foundation.

— Цьогоріч наші учні під керівництвом вчителя фізичної культури Тетяни Ланової взяли участь у конкурсі серед загальноосвітніх та спортивних шкіл задля отримання нового спортивного інвентарю, — розповідають у Судилківському ліцеї.

Загалом, цей конкурс започаткований Klitschko Foundation — благодійною організацією «Благодійний фонд братів Кличко», що реалізує соціальні проекти у сфері освіти, спорту та науки. Він має на меті повернути любов до спорту та інтерес до занять фізичною культурою, сприяти зміцненню здоров’я дітей шляхом збільшення спортивного інвентарю, допомагати активним і вмотивованим дітям займатись спортом, допомагати небайдужим тренерам розвивати та пропагувати свої види спорту.

Відтак, аби вибороти приз, школярам та керівникам довелося докласти чимало зусиль.

— Щоб отримати «Посилку успіху» від Klitschko Foundation, ми зняли відео про те, як працює спортивна секція, розповіли про свої тренування, в результаті ми потрапили до списку переможців. І ось «Посилка успіху» із новим спортивним інвентарем дісталася ліцею, — кажуть у начальному закладі.

Наразі юні спортсмени вже встигли випробували новий інвентар на новому спортивному майданчику, і переконалися — мрії здійсненні!

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці