У Шепетівці освітян простимулювали на 98 тисяч гривень

У середу, 28 серпня, відбувся щорічний освітянський форум міста Шепетівки. У актовій залі навчально-виховного комплексу № 1 зібралися вчителі, вихователі та керівники закладів освіти, аби проаналізувати рік попередній, обмінятися досвідом та обговорити пріоритетні завдання.

Розпочала форум Тетяна Музика, заступниця начальника управління освіти Шепетівської міської ради:

— Невдовзі розпочнеться новий навчальний рік, у закладах освіти завирує активне життя. Це буде вже другий рік Нової української школи. Ми з вами вже пройшли гартування першим роком, багато чого вдалося зробити, і ці зміни подобаються дітям, вихователям, учителям, батькам. Реформи набирають обертів. Так, планується, що заклади й учні самі вирішуватимуть, чи носити шкільну форму, навчатися можна буде вдома, а заняття в спортивній чи музичній секції зараховуватимуть, як уроки відповідного шкільного курсу. Відтепер учні 1-4-х класів носитимуть світловідбивні жилети. Упроваджуватиметься мережева форма навчання: окремі уроки, заняття гуртків зможуть проводити експерти або хороші фахівці. Запропонувати свої послуги та підписати договір зі школою зможуть усі установи, які зацікавлені в такій співпраці. Більше ніхто не може складати рейтинги успішності або, так звані, дошки пошани чи ганьби. Жоден учитель не буде мати права оголошувати оцінки перед усім класом чи на батьківських зборах.

Серед важливих майбутніх перспектив пані Тетяна відзначила й ріст оплати праці освітян. З 1 січня 2019 року міська рада спільно з управлінням освіти подбали про підвищення рівня оплати праці на 10 % на вимогу Кабінету Міністрів України і надбавки за престижність педагогічної праці в ЗЗСО до 12 %, а в ЗДО, ЗПО — до 15 %. А 1 вересня надбавка за престижність роботи вчителя в школі збільшиться до 20 % від ставки, а вчителів НУШ — до 30 %.

Далі зайшла мова про дошкілля. У минулому році 7 садочків стали платформою для реалізації експериментальних майданчиків: садочок «Ялинка» (Міжнародний проект «Формування соціальної та фінансової грамотності у дошкільників») та ДНЗ №№ 1,3,6, 7,8,11,12 (підготовки до школи в умовах НУШ «Впевнений старт»). Також у доповіді йшлося про вчителів, учні яких досягли гарних результатів у наукових конкурсах та олімпіадах різних рівнів.

Приємним моментом, звісно, стало нагородження освітян. В цілому міський голова Михайло Полодюк під час форуму вручив 91 педагогу, який підготував учнів-переможців, премій на загальну суму 98 140 грн.

На завершення урочистої частини форуму на освітян чекав музичний дарунок від колективу «Передзвони», ДНЗ «Михайлик», вокального гурту «Кумасі», ЦДЮТ, та учнів НВК№ 1.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці