Шепетівський ліцей увійшов до 10-ки найкращих шкіл Хмельниччини

Шепетівський ліцей увійшов до 10-ки найкращих шкіл Хмельниччини

Мова йде про навчально-виховний комплекс № 1 у складі: «ЗОШ І-ІІ ст. та ліцей ім. Героя України М. Дзявульського», що знаходиться у місті Шепетівці. За рейтингом інформаційно-освітнього ресурсу «Освіта.ua» саме цей заклад посів 8-е місце в області за підсумками ЗНО.

У якості вихідних даних для укладання рейтингу загальноосвітніх навчальних закладів були використані результати зовнішнього незалежного оцінювання, отримані випускниками шкіл у 2019 році. У наведеній таблиці «Освіта.ua» школи, зокрема Хмельниччини, ранжовані за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів ЗНО, та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Цьогоріч 44 учні шепетівського НВК № 1 складали тести ЗНО, середній бал ЗНО у цьому закладі — 158,9, а рейтинговий — 138,2. А випускник цієї школи Віктор Цвіль навіть отримав 200 балів з математики. НВК № 1 у 2019 році мав серед 11-класників вісім медалістів, серед них 5 золотих.

Інший міський заклад освіти НВК «ЗОШ I-III ступенів — гімназія» опинився на 22 місці у рейтингу Хмельниччини. Відтак, порівняно з минулим роком, цей заклад покращив свій результат на 11 позицій. Шепетівська загальноосвітня школа № 1 відстала від гімназії на 22 позиції та посіла 44 місце.

Також до першої сотні шкіл в області за результатами ЗНО потрапили такі з Шепетівщини: Грицівський ліцей — 48 місце, Плесенська ЗОШ I-III ступенів — 70 місце, Городищенська ЗОШ І-ІІІ ступенів — 76 місце та Шепетівська ЗОШ I-III ступенів № 6 — 98 місце.

У своєму рейтингу «Освіта.ua» показала результати 317 закладів середньої освіти Хмельницької області, враховуючи і показники абітурієнтів з коледжів та училищ.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНа Хмельниччині 88-річний пенсіонер повідомив у поліцію, що вбив свою доньку
У Нетішині поліцію очолив майор
У Шепетівському районі відкрили меморіальну дошку загиблому в ООС земляку
Вступ у 2021 році: деталі, дати та нові умови, які чекають на абітурієнтів
Якою буде зарплата освітян у 2021-му році

Читайте у цій рубриціІз 25 січня школярі Шепетівки повертаються за парти
Випускник славутського ліцею став претендентом на стипендію Президента України
Вступ у 2021 році: деталі, дати та нові умови, які чекають на абітурієнтів
Чи потрібна 5-річкам школа?
Якою буде зарплата освітян у 2021-му році