У шепетівську школу №1 входитимуть по-новому

Учнів Шепетівської загальноосвітньої школи І-ІII ступенів № 1 ім. Миколи Островського чекають приємні зміни: проводиться масштабна реконструкція вестибюлю та заміна внутрішнього водогону. Робітники провели демонтаж дерев’яної підлоги, зробили щебневу підсипку, бетонну та цементну стяжки. Далі на підлогу буде укладатися плитка. Також проведено заміну вікон. Робітники приступили до ремонту стін та стелі. Після цього залишаться оздоблювальні роботи. Про це йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

Адже в навчальних закладах міста ремонтують навчальні класи, вестибюлі, харчоблоки та санвузли, проводять заміну вікон і вхідних блоків.

У Шепетівському міському інклюзивно-ресурсному центрі Шепетівської міської ради Хмельницької області підрядник завершив ремонт у кабінеті лікувальної фізкультури. У ході ремонту було демонтовано стару підлогу та проведено підсипання. Далі робітники зробили ізоляцію, утеплення, стяжку та уклали лінолеум. Співробітники інклюзивно-ресурсного центру власноручпофарбували стіни фарбою, яку надав підрядник.

У дошкільному навчальному закладі № 7 «Дюймовочка» провели заміну вікон у двох групах.

У дитячому садочку № 10 «Михайлик» ремонтують вхідну частину будівлі. Демонтували старі сходи та бетонний піддашок. Далі зробили стяжку, побудували пандус та облицювали все неслизькою плиткою. Вже встановлено новий металевий піддашок. Сьогодні робітники встановлюють троє нових дверей.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці