Освітній прогрес у Шепетівці

Освітній прогрес у Шепетівці

Шепетівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» Хмельницької області навчає учнів за новою комп’ютерною технікою, забезпечив +25 °С тепла в приміщеннях взимку та розпочав заміну вікон. Директор Надія Василівна Качоровська каже, що це вдалося зробити завдяки співпраці з міською владою, народним депутатом України Романом Мацолою, іншими меценатами та активності вчительського колективу.

Що вдалось вдосконалити завдяки децентралізації?

— В НВК навчається 635 учнів. Вже цієї зими вони відчули покращення після встановлення модульної котельні. Завдяки децентралізації міська рада має більше коштів і можливостей допомагати навчальним закладам. Тепер узимку діти зосереджені на навчанні, а не думають про те, як зігрітися.

Чи змінилося матеріально-технічне забезпечення, завдяки чому?

— Учні та вчителі щодня користуються меблями (деякі виглядають, як виготовлені на замовлення у https://3s.rv.ua. — Ред.), технікою та сантехнікою. Тому за станом матеріально-технічної бази необхідно постійно слідкувати, оновлювати, проводити ремонти. Наприклад, у нас функціонувало три комп’ютерні класи і лише в одному з них техніка дозволяла виконувати навчальну програму. Решта — надзвичайно застаріла і морально зносилась. У співпраці з випускником школи Ігорем Керезем, який надав 100 тис грн, та Романом Мацолою, завдяки якому було виділено близько 100 тис. грн із державної субвенції, ми придбали нову техніку. Тепер в нас діє два потужних комп’ютерних класи. Кожна дитина працює за окремим комп’ютером і без проблем вчиться створювати презентації, працює в інтернеті та інших програмах. Також завдяки Роману Миколайовичу Мацолі ми розпочали заміну вікон у філіалі школи, — додає Надія Василівна.

Як вплинула реформа початкової освіти на учнів? Чи є перші результати?

— Кожна дитина в школі повинна відчувати себе важливою частинкою соціуму. Вміти впливати та самостійно вирішувати складні завдання. Саме такою є мета «Нової української школи». Та особистість, яку має сформувати нова навчальна програма та методи викладання, це — особистість майбутнього держави. В цьому році діти закінчили 1 клас за новою концепцією і ми вже бачимо, що вони по-іншому сприймають виклики та підходять до вирішення завдань. Незважаючи на те, що реформа проводиться в початковій школі, вже зараз ми активно працюємо й зі старшими класами. Вважливу роль у житті учнів та школи відіграв конкурс «Улюблений вчитель». Команда ГО «Інститут солідарності громад Романа Мацоли» підтримала ініціативу учнівських самоврядувань та допомогла їм в організації конкурсу. Діти висловлювали свої думки щодо улюблених вчителів через анкетне опитування. В результаті 5 вчителів, які отримали найвищі бали учнів, були відзначень та запрошені народним депутатом на перегляд вистави Рівненського театру. Неабияк приємно, що Роман Мацола долучається до всіх заходів та сам їх ініціює. Зовсім недавно він відвідав нашу школу і провів зустріч із молоддю. Відповів на питання старшокласників і поставив свої. Діти розповіли, що хочуть змінити в місті та державі, запропонували своє бачення вирішення проблем. В межах зустрічі провели конкурс на кращого знавця історії. Переможці поїхали на екскурсію до Верховної Ради. Переконана, такі зустрічі важливі, як для учнів, так і для народного депутата, адже тільки разом, об’єднавши всі зусилля, зможемо розвивати країну.

Освітній прогрес у Шепетівці

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


3 коментарі до статті «Освітній прогрес у Шепетівці»

  1. Сергій Мельник коментує:

    … так багато відгуків з подяками Роману Мацолі…. дивуєшся, коли він все встигає… скільки конкретних важливих справ ….але всерівно знаходяться такі що намагаються критикувати.

  2. Mira Khomiak коментує:

    Моя рідненька школа)))❤❤❤😍

  3. Irina Hitchenko-Fomyuk коментує:

    Молодець. Спочатку була скептично до нього налаштована, а зараз дуже вдячна за роботу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


Не дожила 2 роки до 100-річчя: у Шепетівці реорганізують одну із гімназій
Двоє старшокласників із Шепетівки здобули першість на обласній олімпіаді з екології
У Шепетівці краянам вручали подяки і грамоти Верховної Ради України
Така відзнака — честь для усієї громади: Володимир Зеленський нагородив вчительку із Шепетівки

Читайте у цій рубриці


Школам рекомендуватимуть змістити навчання на теплий період
Не дожила 2 роки до 100-річчя: у Шепетівці реорганізують одну із гімназій
У Шепетівку з’їхалися освітяни з різних регіонів України
На Шепетівщині поліція з’ясовувала причини відсутності деяких учнів у профліцеї
FacebookTelegramViberWhatsAppX