Виділено 7 тисяч гривень на підвищення кваліфікації освітян Шепетівського району

На позачерговій 42-ї сесії Шепетівської районної ради депутати підтримали рішення укласти угоду з Хмельницькою обласною радою.

«Хмельницька обласна рада передає, а Шепетівська райрада приймає із загального фонду обласного бюджету районному бюджету субвенцію із місцевого бюджету на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 7392 грн», — йдеться в угоді.

У відрядження на підвищення кваліфікації відправлять вчителів, асистентів вчителів закладів загальної середньої освіти із інклюзивним та інтегрованим навчанням, директорів, заступників директорів, що забезпечують навчальний процес початкових класів.

Нагадаємо, що депутати Шепетівської райради уклали угоду із Шепетівською міською радою на придбання медобладнання.

Поділитися посиланням2 коментарі до статті «Виділено 7 тисяч гривень на підвищення кваліфікації освітян Шепетівського району»

  1. А на підвищення медиків

  2. Віктор Д коментує:

    На ці гроші півищить кваліфікацію по 0,1 вчителя з кожної сільської школи (без врахування ночівлі та харчування і з обов’язковим переїздом протягом 4.5 годин лише гіперлупом сполученням Шепетівка-Гречани)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці