ЗНО-2017 стартувало у пунктах тестування Шепетівки

Поблизу ЗОШ №1 ім. Миколи Островського у Шепетівці близько десятої ранку паркуються шкільні автобуси. Випускники із сіл району приїхали в пункт тестування, який розташований у приміщенні школи.

24 випускники Судилківської ЗОШ у повному складі очікують на відкриття пункту. Хлопці почуваються впевненіше, а дівчата трохи хвилюються.

— Вже мандраж пройшов, — зазначив одинадцятикласник  Дмитро Лінник. — Мама так і сказала, що такий самовпевнений і складеш.

— Я теж хвилююся за кожного з них, — сказала класний керівник Ірина Болюх. — Хочеться, щоб у них вистачало терпіння вчитуватися у питання та розуміти зміст щоб дати відповідь. Сподіваюсь, що у них вистачить знать. Після пробного тестування, хтось отримав кращий результат, ніж очікував, у когось гірший. За цей час «підтягнули» знання. Діти відвідували репетиторів, додаткові курси.

Абітурієнтам необхідно при собі мати запрошення, паспорт, сертифікат.

— У нас одна учениця загубила паспорт, тому прийшла з довідкою та підтвердженням із сільської ради. Мають погодити з Вінницьким центром дозвіл на проходження за такими документами, — додала класний керівник.

Сімнадцять випускників із Михайлючки приїхали шкільним автобусом без супроводу вчителів. Хлопці хвилюються, щоб отримати хоча б мінімальних 100 балів.

Серед абітурієнтів –  одинадцятикласник із переломом ноги.

— Не хотів йти окремо від однокласників у додаткову сесію, — пояснює травмований Денис із Городнявки.

Вчителька  української мови та літератури Городнявської ЗОШ Віта Царук  відпросилася з роботи, щоб підтримати своїх учнів на ЗНО.

— Всі гарно підготовлені, бо почали працювати з 10-го класу, — пояснила Віта Царук. — Обов’язково чекаємо гарних результатів. Ми проходили завдання попередніх років. Також читали твори з програми.

З початком тестування присутніх абітурієнтів привітала директор ЗОШ № 1 Наталія Собчук.

— Хочу ще раз всіх попередити про неможливість списування, підглядання та користування мобільними пристроями, — попередила директор та відповідальна за пункт тестування. — За порушення правил абітурієнт буде вилучений із пункту тестування.

За порядком у пунктах тестування спостерігали працівники поліції.

— Було не так страшно, як лякали, — поділилася своїми враженнями від складання ЗНО учениця ЗОШ №1 Богдана Кавунець. — На виконання 56 завдань і написання  твору відводилося  3 години, але я впоралася за 2,5 години. Тема твору: «Як правильно реагувати на грубість і неповагу» дуже сподобалася і відразу знайшла приклад із літератури та життя. Приклади використовувала з твору Карпенка-Карого «Мартин Боруля».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «ЗНО-2017 стартувало у пунктах тестування Шепетівки»

  1. Полина Камак коментує:

    Нехай їм Боженька благословляє!!!!!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці