Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

В Управлінні Держпраці у Хмельницькій області відбулося засідання обласного журі першого етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Журі вибирало серед 1021 дитячих малюнків найкращі роботи у трьох вікових категоріях від 6 до 18 років. 

— Усі дитячі малюнки індивідуальні, з оригінальною інтерпретацією актуальних проблем у сфері охорони праці, культури безпечної праці у різних галузях промисловості, шляхів запобігання нещасним випадкам на виробництві, — зазначили члени журі.

Учні навчальних закладів області, вихованці позашкільних закладів, студенти активно долучилися до цього конкурсу. Він має сформувати культуру безпеки праці майбутнього працівника, його відповідального ставлення до виконання покладених завдань.

Підсумки підводилися у різних вікових категоріях і особливо приємно відмітити, що наша шепетівчанка Юлія Жигадло, учениця ЗОШ №8, стала одним із переможців. Її творча робота мала назву «Кожна праця потребує захисту». Під час нагородження діти отримали грамоти, цінні подарунки, набори для малювання та солодощі.

Охорона праці очима дітей

Свої творчі здібності дівчинка змогла розвинути завдяки заняттям у гуртку образотворчого мистецтва Шепетівського ЦДЮТ.

З великим задоволенням Юлія спішить після уроків у творчу майстерню до свого керівника і повністю поринає у світ прекрасного мистецтва. Свої роботи дівчинка презентує на шкільних та міських конкурсах декоративно-ужиткового мистецтва. Вперше отримала відзнаку на обласному етапі всеукраїнського конкурсу.

Керівник гуртка «Образотворчого мистецтва» Наталія Антонюк, де займається Юлія Жигадло разом з дітьми з різни шкіл, творча та креативна. Вона намагається з раннього дитинства розвинути у малечі творчі здібності, долучити дітей до прекрасного, виховати естетичний смак, навчити їх передавати свої емоції. На думку пані Наталії, малювання, як ніякий інший вид творчої діяльності, заспокоює та відновлює гармонію, внутрішній душевний стан людини. В художній майстерні керівника гуртка завжди багато дітей, часто батьки теж разом з дітьми поринають у світ творчості, іноді доводиться доставляти стільчики, щоб усі, хто бажає, змогли долучитися до творчого процесу.

Наталія Антонюк успішно та впевнено веде своїх вихованців до нових творчих звершень. Бажаємо для неї успіхів, а Юлії Жигадло здобути перемогу і на всеукраїнському етапі.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Новини партнерів


Вам також може бути цікавоХоробрий Патрон дарує подарунки за малюнки 
Мешканців Хмельниччини запрошують долучитися до конкурсу «Країна сама себе не зробить»
Конкурс дитячого малюнка «Повернись живим» організував Шепетівський лісгосп
Мешканка Шепетівщини стала переможницею конкурсу «Гранд Коронація слова»
Старий Кривин може стати найгарнішим селом України
Вчителька відстояла свої трудові права, коли директор школи надумав вирішувати за її лікаря

Читайте у цій рубриціДіти програмують вже з першого класу: освітяни обговорили, як буде розвиватись STEAM-освіта в Україні
Денис Шмигаль: Навчальний рік розпочнеться 1 вересня в очному режимі
В Україні можна повторно безоплатно здобути профтехосвіту
Підвали — це не укриття: як на Хмельниччині розпочнеться навчальний рік в умовах війни
Дітей не будуть відраховувати із навчального закладу, якщо не будуть відвідувати заняття офлайн
У Шепетівському лісгоспі розповіли про діяльність учнівських лісництв (Відео)
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter