У Шепетівському районі перевірили готовність літніх таборів

З настанням літнього періоду розпочали свою роботу заклади оздоровлення та відпочинку дітей на базі загальноосвітніх закладів району З цією метою, при районній державній адміністрації утвореною комісію для здійснення комплексних обстежень дитячих таборів, які діють на базі загальноосвітніх навчальних закладів району. Про це повідомила Шепетівська РДА.

До її складу увійшли: представники управління соціального захисту населення, відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму райдержадміністрації, Шепетівського районного управління ГУ ДПСС в Хмельницькій області, КП «Комунальне некомерційне підприємство Шепетівський Центр первинної медико-санітарної допомоги».

Саме тому, наразі проводяться перевірки їх готовності до відкриття та роботи. 29 травня було здійснено перевірку таборів: «Промінь» (с. Пліщин), «Мрія» (с. Городнявка), «Дивограй» (с. Михайлючка), «Плеснянка» (с. Плесна) щодо стану підготовки до проведення літньої оздоровчої кампанії.

За результатами перевірки дані доручення щодо усунення виявлених недоліків.

Нагадаємо, що час подбати, як розважатимуться шепетівські школярі під час канікул. А у Су­дил­ківсь­кій за­галь­но­ос­вітній шко­лі че­рез спа­лах ко­ру від­мі­ни­ли шкіль­ний літ­ній та­бір.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога