Еко-раптівка: чи садити­муть дерева шепетівські учні замість запуску повітряних кульок?

Раптівку проти запуску повітряних кульок на святах, зокрема, Останньому дзвонику та на Перше вересня, запустили школярі сусідньої області — Вінницької. Відтак, як альтернативу, вони пропонують здійснити посадку дерев. Втім, чи підтримають такий челендж учні Шепетівки та району, що на Хмельниччині?

У мережі Інтернет з’явилося відео, де учні приватної гімназії «Аіст» розповідають про всю шкоду повітряних кульок. Адже за кілька тижнів у повітря здійматимуться хмаринки яскравого непотребу, від якого залежить чиєсь життя.

«А ви запускали колись повітряну кульку? А ви знаєте, що з нею сталось потім, куди вона потрапила? Проблема в тому, що повітряні кульки є не тільки додатковим сміттям, який забруднює природу, а й значною небезпекою для тварин. Адже ті можуть легко в них заплутатись, або навіть прийняти за їжу. Але найгірше те, що в нас нема асоціації кулькок із чимось поганим. Ми продовжуємо їх дарувати одне одному, купувати нашим дітям та запускати на урочистих заходах. Ми буквально смітимо, аби щось відсвяткувати. Обираємо кілька секунд радості, які можуть обійтися ціною чийогось життя… І, на жаль, вже в кінці цього місяця, коли пролунає Останній дзвоник, тисячі шкіл по всьому світу відпустять цей летючий непотріб», — йдеться у відеозверненні вінницьких школярів.

Перейняти їх ініціативу школярі запросили не лише навчальні заклади свого міста, а й усієї України.

«Саме тому ми кидаємо виклик учням і викладачам навчальних закладів України: відмовтеся від запуску повітряних кульок, небесних вогнів, конфетті та іншого гарного сміття. Натомість, приурочте посадку дерев до свят Останнього дзвоники та Першого вересня: будь-де, будь-що в зручний для вас час до кінця травня», — йдеться далі.

Кожен, хто підхопить таке нововведення заради збереження природи повинен передати естафету іншим. Про те, чи прийшлася до вподоби така ініціатива учням Шепетівщини, — дізнаємося згодом.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці