Шепетівські садочки оснащать тривожними кнопками

Від нового року в освітніх навчальних закладах міста Шепетівки запровадили нову систему охорони. Донедавна міські школи були оснащенні старими системами, які вже застаріли та потребували заміни на більш ефективні. Йдеться на сайті Шепетівської міської ради.

— У школах працюють переважно жінки, — пояснив Михайло Полодюк, голова Шепетівської міської ради. — Вони під час навчального та виховного процесів, враховуючи сучасну ситуацію, потребують додаткового захисту.

Нова система охорони має дві форми — денну та нічну.

— Під час навчального процесу при вході у школи чергують охоронці, — продовжив міський голова. — Вони ведуть облік сторонніх осіб, які заходять у приміщення. До них можуть звернутися вчителі за допомогою. Також у разі небезпеки охоронець скористається кнопкою тривоги.

Цілодобово навчальні заклади перебувають під відеоспостереженням. У нічний час об’єкти підключені до охоронної сигналізації. У разі спрацювання системи за 3–4 хвилини на місце виїжджає група швидкого реагування.

Дошкільні навчальні заклади допоки перебувають на старій системі, а на часі оснащення садочків тривожними кнопками.

— До 5 кнопок тривоги встановлять у кожному ДНЗ, — додав Михайло Полодюк. — Це посилить заходи безпеки у дошкільних закладах.

До того ж, така система охорони, як у шепетівських навчальних закладах, встановлена однією із перших на Хмельниччині.

Охоронне агентство «Безпека ЛТД» пропонує послуги з охорони фізичних осіб, пультової охорони, пожежної безпеки та технічні засоби безпеки. Ми пропонуємо повну матеріальну відповідальність та цілодобове реагування й постійний зв’язок. Ретельний відбір та професійна підготовка співробітників протягом 25 років на ринку охоронних послуг гарантують забезпечення всіх ваших вимог. Детальніше на сайті агентства: https://bezpeka-ltd.com

Читайте також: Чи запозичатимуть ОТГ Хмельниччини дунаєвецький досвід із безпеки громадян? Нагадаємо, 19 камер, частина з яких — інтелектуальні, тобто зі здатністю наближення та розпізнавання номерних знаків, встановлені на усіх в’їздах-виїздах у місто, а також в місцях найбільшої концентрації людей: біля ринку, навчальних закладів, пішохідних переходів тощо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Шепетівські садочки оснащать тривожними кнопками»

  1. Віктор Морозов коментує:

    Кореспондент, що підготував таку інформацію до друку – бездарний. Інформація неповна і тому викликає досить багато запитань… Від такої непрофесійності журналістів ОБЛАСНОЇ газети стає погано…..


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога