У Червоному Цвіті за кошти ООН відремонтували школу

Влітку навчальному закладу в Червоному Цвіті (Шепетівський район), вигравши гранд ПРООН, вдалося відремонтувати фасад школи, встановити пластикові вікна та двері, не забули і про сонцезахисні штори https://nikoss.com.ua/rulonnye-shtory-na-plastikovye-okna.html.

Програма розвитку ООН — організація при ООН, створена на підставі резолюції Генеральної Асамблеї від 22 листопада 1965 року шляхом об’єднання Розширеної програми технічної допомоги ООН і Спеціального фонду. Ціллю Програми є надання допомоги країнам, що розвиваються, у справі їхнього національного розвитку

— Вторік громада села мала унікальну можливість виграти ПРООНівські гроші та спільними зусиллями облаштувати школу, — розповіла директор навчального закладу Світлана Слісарчук. — Також за європейськими стандартами утеплили школу. Загалом витратили майже 300 тис. гривень. Згідно з умовами проекту до коштів, виділених Євросоюзом, частину суми зібрала громада, надали сільська рада та меценати.

У закладі навчається 72 дитини. Школа має перспективу у майбутньому, бо демографічна ситуація у селі з кожним роком покращується.

— Наша громада активна, тому й заявила: «Закрити школу не дамо», — додала директор.

Мають учні школи здобутки і в творчості, а також в навчанні. На думку директора, сільським учням навчатися ще складніше, окрім опанування шкільної програми, їм доводиться допомагати батькам по господарству.

— Наші учні на чолі з вчителя історії Сергієм Сібагатовим беруть участь у загальноукраїнських наукових конференціях. Шкільний оркестр народних інструментів цьогоріч вперше взяв участь в обласному огляді художньої самодіяльності.

Дитячий майданчик на території школи самі майстрували, а діти насаджували ялинки.

Мріють у сільській школі про сучасні комп’ютери, швидкісний Інтернет. В планах керівництва школи облаштувати спортзал. Нині, якщо дозволяє температурний режим, проводять заняття на вулиці. Коли холодно, займаються у класах. Як вихід — переобладнати глядацьку залу місцевого Будинку культури.

Світлана Слісарчук, директор навчального закладу

— Там велике приміщення, є сцена та зал. Зможемо після капремонту і шкільні заходи проводити, а також уроки фізкультури.  До того ж, учні та батьки не бояться роботи, власними силами проведуть ремонт зали.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці