Юні шепетівчани у числі найкращих на науковому фестивалі «ДумайФест»

7 грудня у новітньому навчальному закладі міста Києва «Академія сучасної освіти А+» відбувся незвичайний захід — ІІІ Всеукраїнський дитячий науковий фестиваль «ДумайФест» — свято дитячої фантазії з науковим підґрунтям!

«ДумайФест» — це симбіоз перших обережних дитячих наукових досліджень та досвіду визнаних науковців, які долучались до заходу з усього світу! Звичайно, така визначна та цікава подія не могла пройти повз учнів Шепетівського НВК № 3, тому рішення про участь було прийняте одразу.

Команди дітей, віком 6–11 років, з різних куточків України готувалися та проводили свої наукові експеременти упродовж 4 місяців та лише 16 найкращих, у тому числі і команда Шепетівського НВК № 3«ЮДОС» (Юні ДОСлідники) у складі Мудрак Мар’яни, Маковей Дмитра, Монець Анастасії, Лахая Назара, Токайчука Олега, Федорини Анастасії, Білякової Анни, презентували результати своїх досліджень на сцені перед великою аудиторією у Києві. Науковими керівниками та наставниками стали вчителі Караван Анастасія Миколаївна та Пруська Наталія Станіславівна. Об’єктами для дослідження стали цікаві та незвичні тварини — равлики Ахатини, які оселились в одному з навчальних кабінетів закладу.

Учнями проводилися спостереження, експерименти та досліди щодо визначення добових біоритмів равликів, вивчення їх будови, переваг у харчуванні, сприйняття Ахатинами звуку та світла.

І ось фінал… Години підготовки, переживань, здивувань, досліджень позаду.

Але результат того вартий — перемога наша!

А ще післясмак перемоги доповнився феєрверком емоцій від екскурсії по сучасному навчальному закладі, відвідування майстер-класів та новими цікавими знайомствами.

Окремо хочеться висловити величезну подяку батькам учнів, які із радістю та заповзятістю підтримали своїх дітей та стали активними учасниками команди «ЮДОС».

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога