Який телефон безпечно придбати для дитини?

Який телефон безпечно придбати для дитини?

Вже сьогодні не уявляємо, як в соціум відпустити дитину без мобільного телефону. Наявність гаджету дозволяє батькам контролювати, де і з ким перебуває дитина. Вже забути такі звичні для дітей у минулому столітті засоби комунікації як записки-попередження про місце знаходження.

— У дитини розрядився мобільник і вона побігла гратися на сусідську вулицю, — розповіла 27-річна Христина, мама 9-річного Кирила. — Він навіть не здогадувався, що можна написати мені записку, щоб попередити, куди пішов.

Отож, при виборі мобільного телефону для маленької дитини варто враховувати, що головне його завдання — комунікація. Для цього не потрібно шукати смартфон, а добре з цим впорається дешева модель кнопкового телефону.

— Звичайно, діти хочуть сучасний смартфон, у якого багато ігрових функцій, у тому числі — доступ до Інтернету, — дає поради психолог ДНЗ. — Для дитини до 8 років краще придбати найпростішу модель телефону, в якій відсутній доступ до Інтернету, щоб дитина не відвідувала підозрілі сайти.

Купуючи гаджет необхідно врахувати кілька технічних характеристик: по-перше, великий дисплей, щоб дитина не напружувала очі; по-друге, надійна батарея, якої має вистачити на 5–6 годин; по-третє, гучний дзвінок, щоб його міг маленький власник почути за різних умов.

Останнім часом мобільний телефон став не лише засобом зв’язку, але й атрибутом престижності. Наприклад, вже старшокласник із кнопковим телефоном може виглядати в очах однолітків не сучасним, а це впливає на самооцінку підлітка. Отож, обираючи телефон, потрібно батькам врахувати і психологічну складову покупки.

У деяких випадках телефон дитині допомагає в організації навчального процесу, ще й розвиває технічне мислення. Якщо придбання телефону подія довгоочікувана, і дитина залучена до накопичення коштів, то вона більш бережно стане з ним поводитися.

Багато суперечок триває, чи варто учням користуватися мобільними телефонами під час уроків. Батьки й самі повинні пам’ятати, і дитину попередити, що в Україні використання мобільного телефону під час навчальних занять заборонене наказом Міністерства освіти й науки України № 420 від 24.05.2007.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоУ Хмельницькому підлітки «обдурили» грошовий автомат
Українців можуть змусити прив’язати мобільні номери до паспорта
На Хмельниччині селяни хотіли зняти обладнання мобільного зв’язку
На Шепетівщині люди організували схід села, аби відстояти старшу школу
Скільки учнів має бути у класах: норма закону про наповнюваність дітей у школах
Мобільний сервіс готовий виїхати в будь-який населений пункт Хмельниччини

Читайте у цій рубриціМОЗ ініціює дострокові шкільні канікули
Усі навчальні заклади Шепетівки, окрім двох дитсадків, йдуть на дистанційку, але не через COVID-19
Плужненський аграрний ліцей планує долучитися до грантового проєкту з органічного землеробства
Сільська школа на Шепетівщині виграла цінні подарунки
Шепетівського вчителя «Захисту України» визнано найкращим на Хмельниччині
У Славуті всі школи працюють в очному режимі