З наступного року заклад середньої освіти обиратиме учня

Як і по всій території України, так і в Шепетівці, саме школа, а не батьки відтепер обиратимуть учнів. Процес цей відбуватиметься відповідно до переліку закладів середньої освіти та закріплених за ними територій.

Нещодавно на засіданні виконавчого комітету Шепетівської міської ради прийняли рішення «Про закріплення території обслуговування за закладами загальної середньої освіти». Тобто до шкіл першочергово зараховуватимуться діти з відповідної території обслуговування.

Перелік закріплених територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти міста Шепетівки:

Решта бажаючих будуть зараховані за результатами жеребкування.

— Такий перелік закладів освіти було створено на виконання відповідного наказу Міністерства освіти та науки України. Управління освіти формувало території обслуговування кожної школи , попередньо провівши обговорення із директорами цих закладів, — розповіла заступник міського голови Наталія Стасюк.

Також цим рішенням затверджується перелік управлінь, відділів та організацій, які забезпечуватимуть щорічне проведення обліку дітей та підлітків шкільного віку.

Починаючи з 24 квітня 2019 року, подача заяв про зарахування дітей у 1-й клас у місті Шепетівці відбуватиметься згідно території обслуговування закладу загальної середньої освіти.

Довідка

Територія обслуговування — адміністративно-територіальна одиниця (або її частина чи окремі будинки), визначена і закріплена місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування за закладом освіти для забезпечення права кожної дитини, яка проживає на цій території, на здобуття початкової та/або базової середньої освіти у закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання дитини.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


3 коментарі до статті «З наступного року заклад середньої освіти обиратиме учня»

  1. Оля Мельник коментує:

    На кінець зрозуміли,що таке потрібно було вже давно зробити!!!!!!ЗОШ 8 – поповниться багатьма дітками,браво!!!!!!!!

  2. Голый Вася коментує:

    Оля Мельнык… Вы радуетесь тому, что теперь в ЗОШ 8 будут загонять деток сапогом в жопу, а то они раньше туда не хотели идти. Я правильно понял?…

  3. Морозов Віктор коментує:

    Діток ЗОБОВ”ЯЖУТЬ відвідувати найближчу школу. Тим самим ОДИНАКОВО і рівномірно будуть завантажені усі учителі, і хороші, і погані. Тільки не говоріть, що усі учителі одинаково хороші. Поганих теж вистачає. Один закон (про охорону здоров”я) дає право вибору лікаря, інший закон (про обов”язкову середню освіту) не дає таке ж право вибору учителя. Де логіка?!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога