Ми взяли землю в борг у наших дітей

Щороку все більше людей звертає увагу на проблеми, пов’язані з екологією. У Всесвітній стратегії охорони природи записано: «Ми не успадкували землю наших батьків. Ми взяли її в борг у наших дітей». І тому навчитися правильно жити в гармонії з природою, завдаючи її найменших змін, завдання сьогодення.

З кожним роком стає все актуальніше екологічне виховання як дорослих, так і молоді. Одним із ефективних методів формування екологічного світогляду — є залучення дітей до участі в учнівських лісництвах.

Під керівництвом ДП «Шепетівський лісгосп» вже функціонує вісім учнівських лісництв, про які відомо далеко за межами району і області. Приємно, що до такої великої родини приєдналося нове — учнівське лісництво «Паросток». Його створено на базі загальноосвітньої школи №1 у Шепетівці.

22 березня відбулось урочисте відкриття лісництва, на якому сере присутніх були: директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк, директор ЗОШ №1 ім М. Островського Наталія Собчук, головний спеціаліст з питань загальної середньої освіти Шепетівського міськвиконкому Людмила Басистюк, вчителі та учні школи.

Члени новоствореного учнівського лісництва підготували урок-зустріч, під час якого розповіли про важливість діяльності лісництва, перспективи і плани на майбутнє.

Володимир Михайлович та Наталя Миколаївна відзначили важливість такої співпраці для виховання екологічно свідомого суспільства.

— Навчити дітей любити, шанувати природу — одне з основних завдань, яке поставлене перед керівниками учнівського лісництва, — відзначив Володимир Сасюк.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога