На Шепетівщині пройшов рейд «Урок»

Уже традиційно на початку кожного навчального року проводиться Всеукраїнський профілактичний захід «Урок». Зазначений профілактичний захід проходить у два етапи: на початок навчального року та станом на жовтень місяць.

«Основною метою рейду є запобігання дитячій бездоглядності, виявлення дітей не охоплених навчанням на початок навчального року, усунення причин та умов даного явища, соціального захисту виявлених дітей, запобігання їх бездоглядності та безпритульності», — про це повідомляє Шепетівська РДА.

Саме тому 11 вересня начальником служби у справах дітей Юлією Богуш, заступником начальника управління освіти, культури, молоді, спорту та туризму Оксаною Щур та інспектором сектору ювенальної превенції відділу поліції проведено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах та виявлення дітей, які без поважних причин не приступили до занять у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, вищих навчальних закладах І–ІІ рівня акредитації, що проживають на території Михайлюцької, Городнявської, Пліщинської та Плесенської сільських рад.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога