Школярі в Шепетівці підробляють пільгові квитки на перевезення

З 1 березня у Шепетівці відповідно до міської програми «Шкільні перевезення» на 2018–2020 роки половину вартості квитка платить учень, а іншу частину компенсують із міського бюджету. Для цього кожна школа видавала школярам спеціальні пільгові квитки. Але учні зметикували, як їх можна підробляти.

Про це вчора, 5 вересня, зайшла мова на громадських обговорення з приводу підвищення вартості перевезень на міських маршрутах міста Шепетівки. Під час дискусії перевізники вимагали зробити єдиний квиток для учнів, аби уникнути фальшування.

— Набирається 500 квитків — звертаюся за компенсацією 1000 гривень, а мені кажуть, що половина квитків ксерокопії, підробка, — заявив один з перевізників.

Надійшла пропозиція щодо того, аби міське управління освіти виготовило єдиний зразок пільгового квитка для учнів. На такому проїзному документі стоятиме мокра печатка, таким чином не буде підробок.

Нагадаємо, що відповідно до міської програми пільговий проїзд учень може здійснювати лише до освітнього закладу та у зворотному напрямку з понеділка по суботу до 16:00. 19 квітня 2018 року під час засідання виконавчого комітету Шепетівської міської ради у Шепетівці скасували часові обмеження в користуванні учнівським квитком.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Школярі в Шепетівці підробляють пільгові квитки на перевезення»

  1. Серега коментує:

    А чому учні підробляють? Може це перевізник хотів підзаробити)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриці