У Шепетівському районі для дітей та батьків організували одноденний табір

На околиці села Судилкова Шепетівського району 9 серпня проведено одноденне туристичне таборування, у якому взяли участь діти разом зі своїми батьками. Про це повідомила Шепетівська РДА.

Відповідальність за організацію та проведення заходу покладалася на заступника директора — начальника відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Сергія Мельника.

Для змістовного проведення таборової програми долучалися партнери центру соціальних служб. Спеціаліст міськрайонного центру зайнятості Яна Лідавець розповідала про основну діяльність центру зайнятості, перелік послуг для населення, які пропонує установа, а також про питання профорієнтації дітей «Ким я хочу бути».

Великий обсяг роботи виконували волонтери центру. Олександр Мельник проводив спортивно-масову та розважальну програму з дітьми та дорослими. Художник-дизайнер Ліна Лисена навчала дітей виготовляти сувеніри із підручних засобів, психолог Іванна Іванова спонукала всіх учасників табору до позитивного мислення та продуктивного спілкування. Облаштуванням побуту та відповідальність за приготування їжі взяли на себе турботливі багатодітні мами Віра Трусова та Ольга Жданович.

Поставлені цілі досягнуті, все що було заплановано, виконали. Діти і дорослі завершили день у хорошому настрої з приємними враженнями.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога