На Шепетівщині невдовзі запрацює інклюзивно-ресурсний центр

У Шепетівському районі з 1-го вересня працюватиме новий інклюзивно-ресурсний центр. Його планують створити на базі Грицівського закладу для реабілітації дітей із особливими потребами.

— На даний момент цією справою опікується держава та сама дружина Президента України — Марина Порошенко. Тому по всій країні для дітей з особливими потребами створено інклюзивно-ресурсні центри. Був підписаний меморандум про створення такого закладу й на базі Шепетівського району, — розповідає Роман Підопригора, голова Шепетівської районної державної адміністрації.

Держава виділяє кошти на облаштування. В штаті центру працюватимуть 12 осіб — корекційні педагоги, логопеди, психологи та медичні працівники. Прийматимуть дітей на навчання та корекцію відхилень із дошкільного та шкільного віку за рекомендаціями. Підвіз здійснюватимуть спеціальними автобусами.

Для батьків згідно з типовим проектом у закладі передбачається приміщення для очікування.

— У кімнаті стоятиме екран, де батьки зможуть спостерігати, як проходять заняття з дітьми в групі, — розповідає про плани очільник району.

Втім, як насправді це буде втілено в життя, бачитимуть лише після вирішення всіх юридичних та фінансових питань. На часі також вирішення логістичних завдань. Враховуючи те, що район великий, потрібно вирішити, як транспортувати дітей до місця призначення.

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з правилами коментування та політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці