На Шепетівщині невдовзі запрацює інклюзивно-ресурсний центр

У Шепетівському районі з 1-го вересня працюватиме новий інклюзивно-ресурсний центр. Його планують створити на базі Грицівського закладу для реабілітації дітей із особливими потребами.

— На даний момент цією справою опікується держава та сама дружина Президента України — Марина Порошенко. Тому по всій країні для дітей з особливими потребами створено інклюзивно-ресурсні центри. Був підписаний меморандум про створення такого закладу й на базі Шепетівського району, — розповідає Роман Підопригора, голова Шепетівської районної державної адміністрації.

Держава виділяє кошти на облаштування. В штаті центру працюватимуть 12 осіб — корекційні педагоги, логопеди, психологи та медичні працівники. Прийматимуть дітей на навчання та корекцію відхилень із дошкільного та шкільного віку за рекомендаціями. Підвіз здійснюватимуть спеціальними автобусами.

Для батьків згідно з типовим проектом у закладі передбачається приміщення для очікування.

— У кімнаті стоятиме екран, де батьки зможуть спостерігати, як проходять заняття з дітьми в групі, — розповідає про плани очільник району.

Втім, як насправді це буде втілено в життя, бачитимуть лише після вирішення всіх юридичних та фінансових питань. На часі також вирішення логістичних завдань. Враховуючи те, що район великий, потрібно вирішити, як транспортувати дітей до місця призначення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці