На Шепетівщині відбулось одноденне таборування для дітей зі складною долею

30 травня з нагоди Дня захисту дітей відбулось одноденне таборування для дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та які опинились у складних життєвих обставинах. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

Захід відбувся на базі Климентовецького лісництва в зоні відпочинку за ініціативи служби у справах дітей та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації. Його метою стало зміцнення здоров’я дітей, організація активного відпочинку, задоволення інтересів і духовних потреб підростаючого покоління.

Робота в таборі включала творче поєднання відпочинку, праці, спорту з пізнавальною, еколого-натуралістичною, краєзнавчою та оздоровчою діяльністю.

День був насичений різноманітними подіями. Всі справи проводилась у веселій, захоплюючій ігровій формі. Це піднімало настрій дітям, а перемоги у змаганнях зближали дітей різного віку.

У таборі були організовані пункти медичної допомоги, відпочинку, їдальні, спортивних занять (лазіння по канатах, стрільби, футболу, волейболу та ін.).

Діти з захватом активно брали участь у випробуваннях. Кожен мав змогу позмагатись у різних видах спорту, виконати поставлені завдання.

Підвести підсумок проведення таборування завітала заступник голови райдержадміністрації Ліліана Петрівна, яка привітала дітей з початком літніх канікул, побажала гарного відпочинку, а також відзначили подяками Шепетівської райдержадміністрації дітей за активну участь у таборуванні.

Далі діти поділились своїми враженнями, високо оцінили старання працівників районних служб, поліції, медицини за організацію та проведення таборування.

— Незабутній день, — саме так сказали про цей день учні.

— А коли ми знову зустрінемось? — запитала дітвора із сподіванням, що наступного року зустрінуться у таборі знову.

Таборування відбулося за фінансової та матеріальної допомоги голів ОТГ, Михайлюцькому, Городнявському та Плесенському сільським головам, депутату районної ради Віталію Бузилю, директору Плесенської школи Тетяні Капелюх, керівництву воєнізованої охорони СК ст.Шепетівка та дирекції хлібопекарні с. Заморочення.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога