У Шепетівці стартує ЗНО

Випускники зі Славути, Ізяслава, Нетішина та Шепетівки ще за годину до початку збираються поблизу шепетівської школи № 1 ім. Миколи Островського, де сьогодні відбувається зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Учні дещо хвилюються, але пробують навіть жартувати:

— Головне — не вчити, а набрати прохідні бали, в іншому випадку батьки з дому виженуть.

Дехто з приїжджих навіть перед ЗНО досипає.

16 одинадцятикласників приїхали з Нетішина.

— Півкласу вибрали складати ЗНО з математики, — пояснила вчителька Валентина Шевчук, вчитель математики нетішинської школи № 2. — Сподіваємося, звичайно, на гарні результати. Раніше завдання давали складні, з часом вони більше адаптовані до шкільної програми.

Одинадцятикласники зі школи-ліцею із Славути впевнені у своєму успішному результаті ЗНО.

— Нас добре навчають учителі, тому до репетиторів не ходимо, — розповіла учасниця ЗНО Марина. — Під час пробного тестування зрозуміли, якщо вчити, то з завданнями легко впоратися.

Учні НВК № 3 із Шепетівки сподіваються отримати найвищий бал ЗНО. Великі надії педагоги покладають на випускниця Анну Сербіну, яка виграла програму та їде навчатися до США.

— Вже не важливий результат ЗНО для вступу, але має значення для мене, що маю достатні знання, — розповіла Анна. — Хочу отримати найвищий бал, як підтвердження, що не даремно 11 років старанно навчалася.

Наступний іспит ЗНО пройде 24 травня.

Фотогалерея

Поділитися посиланням1 коментар до статті «У Шепетівці стартує ЗНО»

  1. Маша Терещук коментує:

    Наші красавчики… досипає також наш


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікаціїВам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці