Шкільне телебачення «FREE TIME»

Як часто ми чуємо нарікання на те, що наша молодь байдужа, нічим не цікавиться, є пасивним спостерігачем. У ЗОШ № 1 ім. М. Островського переконані: свідоме бажання змін необхідно виховувати, активність — розвивати, залучаючи у навчально-виховний процес громаду. Саме такий підхід є головним у реалізації учнівсько-громадського проекту «Небайдужа громада — активна школа».

Цьогоріч із проектними пропозиціями ми звернулися до Корпорації «Сварог Вест Груп», організації, яка неодноразово підтримувала наших дітей. Запропонували долучитися у якості партнерів для втілення ідеї створення у закладі шкільного коворкінгу — простору, комунікативного майданчика із власним шкільним телебаченням, шкільною радіогазетою для обговорення ініціатив, пропозицій щодо життєдіяльності, розвитку закладу. Наша ідея знайшла підтримку, тому, спланувавши роботу, почали діяти. Дякуючи фінансовій підтримці партнерів, голові ради директорів Корпорації «Сварог Вест Груп» Миколі Миколайовичу Агаркову, придбали необхідне для роботи шкільної радіотелестудії: мікрофони, мікшер, пристрої для підключення, плазмовий телевізор, м’які меблі. Серед дітей дуже швидко визначилися ті, хто став сценаристом, ведучим, оператором, редактором шкільного телебачення, яке назвали «ШТБ #1#FREE TIME», що дослівно перекладається як шкільне телебачення «Вільний час».

А от вільного часу в учнів практично не залишилося, адже розпочали активно готувати ефіри шкільних новин, записували інтерв’ю, монтували сюжети, придумували озвучку. А новин у школі чимало! Перемога педагогів (маємо медаль за 1 місце!) у фаховому профконкурсі, виставки, заходи до Великодніх свят, результативні виступи фольклорного, лялькового гуртків, команди КВК «Спалах», цікава профорієнтаційна екскурсія на підприємства Корпорації «Сварог Вест Груп», екологічні десанти — ці та інші події висвітлювалися у першому випуску шкільного телебачення, який було презентовано на відкритті шкільного коворкінгу 7 травня 2018 року.

Діти разом із педагогами активно готувалися до відкриття, яке провели у формі ток-шоу «За кадром». «Які можливості дає вам шкільне телебачення», — цікавилася ведуча у дітей. Динисюк Аліна, учениця 10 класу, яка в майбутньому мріє стати журналістом, переконувала: «Шкільне телебачення — це максимальне розкриття творчого потенціалу учнів, можливість виявити себе як сценариста, режисера, постановника, ведучого або актора в процесі створення сюжету на шкільну тематику. Багатьом із нас, думаю, здобуті навички знадобляться у майбутньому, скажімо, в освоєнні професії».

Дитина Ганна, учениця 6-Б класу, має своє бачення щодо нововведень:

«Донедавна про всі шкільні події наші батьки, учні дізнавалися із шкільної газети «Рукопис», яка, до речі, цього року почала випускатися учнями нашої школи, або ж із сайту школи чи офіційної сторінки Facebook. Тепер ми маємо можливість бачити динамічні сюжети про життя школи на власному шкільному телебаченні! Це чудово, адже сприятиме нашому розвитку».

Під час заходу лунали побажання розвитку новій шкільній справі. Переглянувши перші сюжети шкільних репортажів, діти активно долучилися до обговорення: щось радили змінити, чимось захоплювалися, пропонували нові ідеї сюжетів. Гості свята, директор Департаменту корпоративних комунікацій та зв’язків із громадськістю Корпорації «Сварог Вест Груп» Олена Володимирівна Шершньова та помічник Голови Ради директорів компанії Анна Миколаївна Косовська висловили надію, що такий проект стане, дійсно, корисним для розвитку творчого потенціалу дітей і презентували подарунковий сертифікат для отримання ноутбуку з метою організації ефективної роботи шкільного телебачення. Директор школи Наталія Миколаївна Собчук зазначила у своєму виступі, що шкільний коворкінг із радіо та телетрансляціями — це нова форма у роботі дитячої організації, яка дає учням гарні можливості спробувати свої сили у різних ролях, сприяє розвитку учнівської ініціативності.

«Ще рік тому, — наголосила Наталія Миколаївна, — тут, де зараз облаштовано шкільний коворкінг, було старе непривабливе фойє. Дякуючи підтримці міського голови Полодюка Михайла Івановича, депутатів міської ради, у фойє проведено капітальний ремонт; благодійний фонд «Батьки — дітям» допомогли у створенні комфортних умов — облаштували куточки відпочинку; а завдячуючи Корпорації «Сварог Вест Груп» в особі Голови Ради директорів корпорації Миколі Миколайовичу Агаркову, ми осучаснили цей простір, реалізували спільно цікавий проект, який залучає учнів до активної участі в інтелектуально-творчих подіях школи.

Шкільний коворкінг, розширення шкільного прес-центру з власним телебаченням — це гарний результат спільної роботи педагогів, учнів, влади, небайдужих до освітянських проблем організацій. Ми вкотре переконалися: потужна аграрна Корпорація «Сварог Вест Груп» не на словах, а добрими справами дбає про дітей, підтримуючи їх розвиток, надаючи допомогу у створенні сучасних умов для виховання майбутнього покоління. Такий приклад небайдужості громади надихатиме педагогів, дітей на активність у пошуку та реалізації нових ідей, проектів».

Отож, побажаймо шкільному телебаченню «FREE TIME» загальноосвітньої школи № 1 ім. М. Островського цікавих сюжетів, творчих ідей, незабутніх подій.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


2 коментарі до статті «Шкільне телебачення «FREE TIME»»

  1. Volodymyr Fedotov коментує:

    У школі імені чекіста виховувати певна річ.

  2. браво молодці


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога