Вчителів у Шепетівському районі навчали стандартам нової школи

Вчителів у Шепетівському районі навчали стандартам нової школи

День методичного сервісу з питань впровадження нового Державного стандарту початкової освіти на базі Пліщинської зош І-ІІІ ступенів, що в Шепетівському районі, відбувся 30 березня. Учасниками стали вчителі, що працюватимуть у перших класах Нової школи, та заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи. Про це повідомляє Шепетівська РДА.

День пройшов надзвичайно насичено. Учасники обговорили важливі питання реалізації Концепції нової української школи, порівняли старий та новий державний стандарт, визначили особливості нового стандарту, отримали рекомендації щодо організаційно-методичної структури планування на місяць, тиждень, день, взяли участь у дискусії традиційне предметне та інтегроване навчання, отримали цінні рекомендації щодо тематичного та діяльнісного підходів до інтеграції.

Вчителів у Шепетівському районі навчали стандартам нової школи

Крім того, учасники багато працювали практично у групах: моделювали нове освітнє середовище навчання першокласників, вправлялися у практичному використанні стін класної кімнати, готували й програвали з присутніми фрагменти ранкових зустрічей та фрагменти уроків з реалізації інтегрованого підходу до навчання. Заступники директорів удосконалювали свої вміння аналізувати урок у початковій школі та створювали модель методичної роботи з вчителями початкової ланки з питань впровадження нового Держстандарту, а педагоги висловили заступникам свої очікування від методичної роботи.

Дирекція Пліщинської школи, вчителі початкових класів познайомили присутніх з системою роботи щодо впровадження нового Держстандарту початкової школи у їхньому закладі освіти, продемонстрували підготовлений для першокласників клас та його наповнення, детально зупинились на змістовому наповненні кожної зони, провели з присутніми кілька цікавих вправ з арттерапії, які вони використовують у роботі зі школярами.

Учасники також мали змогу відвідати Плесенську школу і познайомитись з тим, як готуються до реалізації Концепції нової школи там.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppX

Підписатися на наші новини у месенджерах:

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності

Теґи публікації


Вам також може бути цікаво


На Шепетівщині загинув водій легковика
Судитимуть водія, з вини якого на Шепетівщині постраждали люди
На Шепетівщині не розминулися дві автівки: є травмовані
У Шепетівській громаді ще один храм остаточно перейшов до ПЦУ

Читайте у цій рубриці


Школам рекомендуватимуть змістити навчання на теплий період
Не дожила 2 роки до 100-річчя: у Шепетівці реорганізують одну із гімназій
У Шепетівку з’їхалися освітяни з різних регіонів України
На Шепетівщині поліція з’ясовувала причини відсутності деяких учнів у профліцеї
FacebookTelegramViberWhatsAppX