Містом поширюють напівправдиві чутки…

У Шепетівці подейкують про закриття Подільського державного аграрно-технічного коледжу (бухгалтерського технікуму). Причина — накопичення боргів за опалення.

Ми вирішили з’ясувати достовірність такої інформації, зателефонувавши у вищезгаданий заклад освіти. У свою чергу, заступник з навчальної роботи прокоментував ситуацію з цього приводу.

— Ми є структурним підрозділом Подільського університету і наш графік навчання дещо пересікається. Задля економії коштів, враховуючи складну ситуацію в країні, вирішено подовжити зимові канікули до середини лютого. Тому навчання триватиме  у липні. Однак таке рішення не впливає на викладання навчального матеріалу. Ми повністю виконуємо навчальні плани, адміністрація закладу  та весь персонал працює. В нормальному режимі розпочинаємо фінансовий рік. Готуємо справи на акредитації спеціальностей,  — пояснила в телефонній розмові Валентина Дмитрик, заступник директора коледжу з начальної роботи.

Те що з понеділка, 23 січня, студенти третіх курсів продовжать навчання, спростовує різні чутки. У них розпочинається виробнича практика.

Головний бухгалтер коледжу спростувала інформацію стосовно закриття навчального закладу і додала, що заклад не має боргів і тим паче за опалення. Отже це чергова плітка, або ж новини «сарафанного» радіо.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога