У Шепетівському районі пройшов семінар освітян

На базі Плесенської ЗОШ І-ІІІ ступенів у Шепетівському районі відбувся семінар керівників закладів освіти Шепетівського району з проблеми «Стратегічне управління закладом освіти» 21 березня. Про це повідомляє Управління освіти.

Для учасників директор школи Тетяна Капелюх провела невелику екскурсію закладом, на якій учасники семінару познайомилися з тим, як створюється нове освітнє середовище, яких змін зазнала школа з метою реалізації «Концепції нової української школи».

Презентаційно-практичний блок відкрила начальник управління освіти та культури Наталія Грабельнікова, яка зупинилась на питанні «Стратегічне управління як системний засіб управління освітніми змінами».

Поділилися досвідом своєї роботи керівники Плесенської школи. Так, директор презентувала модель розвитку Плесенського закладу освіти, познайомила присутніх з сильними сторонами діяльності школи через учнівську скрайб-презентацію, розкрила питання створення сучасного освітнього середовища. Заступник директора з навчально-виховної роботи Грицюк С. М. зупинилась на питанні «Нова якість педагогічних кадрів», а заступник з виховної роботи Федорчук О. І. познайомила з особливостями творення наскрізного процесу виховання. Медіатори шкільної служби порозуміння провели з присутніми медіацію «Попередження конфліктів у соціальних мережах».

Плесенська школа — заклад інклюзивної освіти. Саме тому всі присутні взяли участь у майстер-класах розвитково-корекційних занять.

Пройшла прес-конференція батьків-волонтерів «Педагогіка партнерства в дії», презентація нового освітнього середовища, створеного для майбутніх першокласників та театралізована композиція «Революція змін, представлена командою патріотично-правового руху «Хома».

Учасники семінару представили також свої моделі розвитку шкіл.

На закінчення семінару учасники вивели формулу успіху управління новою українською школою.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці