Помічники суддів завітали до школярів

Сьогодні, 21 березня, помічники суддів Шепетівського міськрайонного суду провели семінар для учнів Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Про це йдеться на сайті суду.

Помічник голови Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області Камфорович А. В. та помічник судді Голуб В. О. спільно з фахівцями Шепетівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провели для школярів семінар на тему: «Відповідальність неповнолітніх. Запобігання насильству». Такий захід проводиться втретє.

Помічники суддів розповіли учням актуальні, проблемні та практичні аспекти відповідальності неповнолітніх, шляхи запобігання та протидії насильству. Учнів ознайомили і з невтішною статистикою злочинів, що здійснили неповнолітні та про їхні наслідки.

Також, приділено увагу щодо належної поведінки дітей під час перебування у школі та відвідування занять.

Під час спілкування учні цікавилися і щодо поведінки в побуті та уникнення конфліктних ситуацій.

Ключова мета заходу — підвищення загального рівня правової культури учнів. Зустріч відбулася у форматі конструктивного діалогу. Діти отримали корисні знання, мали змогу поставити питання гостям та висловити власну думку. Загалом, підлітки показали гарну правову обізнаність.

Як правило, подібні заходи юридичного спрямування допомагають дітям краще і швидше адаптуватися до дорослого життя та сприятимуть зменшенню правопорушень.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


1 коментар до статті «Помічники суддів завітали до школярів»

  1. Тетяна Регула коментує:

    Дякую за корисний і цікавий діалог!!!


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоБезоплатна правова допомога

Читайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога