У Шепетівському районі помічники суддів провели семінар для старшокласників

Вчора, 7 лютого, помічник голови Шепетівського міськрайонного суду А. Камфорович та помічник судді В. Голуб завітали до Травлинської ЗОШ I–III ст., де провели інтерактивний семінар на тему: «Кримінальна та адміністративна відповідальність неповнолітніх. Протидія булінгу в школі». Про це повідомляють на сайті Шепетівського міськрайонного суду. 

Разом з дітьми обговорили актуальні та практичні питання щодо підстав та наслідків притягнення до відповідальності неповнолітніх, профілактики та запобігання булінгу в шкільному середовищі.

Ключовою метою вказаного заходу було підвищення загального рівня правової культури учнів, захід відбувся у форматі конструктивного діалогу, під час якого учні отримали нові знання та ставили різноманітні питання. В основному, їх цікавили питання, пов’язані з притягненням до кримінальної відповідальності неповнолітніх, зокрема вік, з якого неповнолітній понесе покарання, за які злочини тощо.

На завершення діти подякували працівникам суду за цікаву та змістовну розмову, а помічники суддів побажали учням успіхів у навчанні.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року помічники суддів вже проводили подібний семінар для учнів Пліщинської ЗОШ 1–3 ст., тож такі заходи будуть проводитися систематично.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога