У Корчицькій школі на Шепетівщині діти навчаються у верхньому одязі

Інформація про аварійну школу в селі Корчику Шепетівського району набула широкого розголосу в ЗМІ. 2018 рік має стати історичним для сільської громади, бо на обласному рівні пообіцяли, що учні Корчицької школи з 1 вересня розпочнуть навчання в новому приміщенні школи, яке вже 30 років не можуть завершити.

Допоки вирішуються питання з фінансуванням будівельно-ремонтних робіт, діти навчаються у холодних класах.

— Погляньте, діти сидять одягнуті, наче мухи, біля грубки, — пояснює заступник директора з виховної роботи Мусійчук. — Навчальний процес йде у звичному режимі, бо діти звикли до такої температури.

Починаючи з 5-го класу учні навчаються у холодних шкільних приміщеннях.

— Не зручно писати в куртках, ми часто хворіємо, — розповідали учні. — Надіємось, що в десятий клас підемо в нове приміщення, як пообіцяли.

Приміщення школи після Другої світової війни модернізували та прилаштували під школу. Дах протікає, стіни почали відходити від споруди, в одному з приміщень підперли стелю, щоб не впала на голову дітям.

Втім голова сільської ради Василь Кондратюк після зустрічі з посадовцями Хмельницької ОДА, яка відбулася 25 січня, впевнений, що з 1 вересня учні сільської ради з сіл Корчик, Романів та Хутір таки підуть у нову школу.

— Так, зробити ще потрібно багато, — пояснив Василь Кондратюк. — Якщо оперативно знайдемо кошти на нову документацію, то у березні розпочнеться будівництво. З фонду регіонального розвитку передбачено 15 мільйонів гривень на нашу школу.

Нова школа розрахована майже на 200 місць.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриціБезоплатна правова допомога