Бібліотека обміняла фото старих книг на 40 примірників сучасної літератури

Наприкінці вересня Шепетівська міська бібліотека № 1 взяла участь у незвичайній та доволі цікавій акції від Благодійного фонду «Бібліотечна країна». Умова конкурсу Благодійного фонду була: «Даруємо нові книги в обмін на світлини старих і зношених книг з ваших бібліотек».

До участі в акції колектив підійшов творчо, використавши креативні ідеї. На конкурс відправили фото за темами: «Їм понад 60», «Історичний спадок», «Хіти 80-тих» тощо. Бібліотека стала одним із переможців. Працівники бібліотеки були здивовані, коли замість очікуваних 10 книг отримали 40 примірників сучасних. Це твори А. Кокотюхи, О. Михеда, Т. Антиповича, М. Плавюка, Б. Жолдака, М. Менабде, А. Багряної.

Понад 20 примірників дитячої літератури поповнять полички «Куточку сімейного читання». Для малечі від благодійного фонду отримали «Українські народні казки», «Казки кримських татар», твори І. Андрусяка, О. Ільченка, І. Сонечко.

Це дуже корисне надходження для оновлення фонду бібліотеки. Ми впевнені, що кожна подарована книга знайде свого читача. Ми хотіли б, щоб наш досвід був прикладом і спонукав колег-бібліотекарів брати участь у подібних конкурсах, з метою поповнення фонду бібліотеки.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці