Макс Кідрук зустрівся із шепетівчанами

Письменник, мандрівник, колумніст чоловічого журналу «XXL» Макс Кідрук зустрівся із шепетівчанами в Центральній районній бібліотеці ім. Михайла Коцюбинського 22 листопада.

Письменник розповів учасникам зустрічі про себе, а також поділився творчими планами.

— Рукопис першого роману «Мексиканські хроніки. Історія однієї Мрії» я надіслав у шість видавництв. Всі вони мені відмовили. Моя подруга відправила потай від мене твір на конкурс «Коронація слова», на якому роман отримав другу премію. Був дуже здивований, коли з нагородою спускався зі сцени, всі ті шість видавців, які півроку тому мені відмовили, але вони тримали в руках контракт із моїм іменем і ручки, показуючи місце, де поставити свій підпис.

Ось так почався шлях Макса як письменника. Згодом вийшли його інші твори «Подорож на Пуп Землі» (у двох томах), «Любов і піраньї», «На Зеландію!».

— Коли я писав автобіографічні романи про подорожі, я знав, що перейду до написання інших книг. У такому жанрі, який люблю читати сам. Спочатку це були технічні трилери, психотрилери, пригодницькі романи. Зараз я поступово дрейфую в тому напрямку, який називають — більш соціально-орієнтованою прозою.

Макс Кідрук розповів звідки він бере фактаж для своїх творів. В одному випадку — це статті в наукових журналах, або власні життєві спостереження. Потім автор адаптує їх до українських реалій. Всі свої твори письменник, який народився у Рівненській області, пише українською мовою і головні герої теж його земляки.

Наостанок, Макс Кідрук розповів про написання чергового роману «Де нема бога». Історія про те, як врятувалися пасажири після авіакатастрофи у недосяжному для рятувальників місці. У цій ситуації автору цікаво, як проявляються людські якості героїв. Письменник пообіцяв, що приїде в Шепетівку з презентацією нового роману в наступному році.

Всі, хто бажав, могли сфотографуватися із Максом Кідруком на згадку про зустріч.

Біографічна довідка

Народився 1 квітня 1984 року в селищі Володимирець Рівненської області.

Навчався у фізико-математичному класі з посиленим вивченням іноземної мови. У 2001 році закінчив школу із золотою медаллю. Того ж року вступив на механіко-енергетичний факультет в Рівненському університеті водного господарства (спеціальність «Теплоенергетика»). На третьому курсі почав працювати на компанію «АСКОН» програмістом. Займався розробкою CAD-систем.

У 2005 переїхав до Києва. Вступив до аспірантури НТУУ «КПІ» на теплоенергетичний факультет.

В 2007 Макс Кідрук виграв грант на навчання за кордоном і виїхав на проживання до Стокгольма (Швеція), де вступив до аспірантури Королівського технологічного інституту.

Почав мандрувати Європою. Впродовж 2007–2008 років побував у Фінляндії, Норвегії, Італії, Франції, Балтійських країнах.

 

Аудіозапис зустрічі:

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці