У Шепетівському коледжі відбувся концерт «Від сесії до сесії»

Студентське життя — це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання всіх бажань і надія на відкритість усіх дверей. Не стираються з пам’яті і студентські будні, і свята. З нагоди Дня студента часточку в картинку спогадів додали і викладачі Шепетівського коледжу ПДАТУ Катерина Подлєсна і Юлія Якобчук, які організували феєричне свято для молоді.

У святковому концерті під назвою «Від сесії до сесії…» взяли участь усі охочі студенти, а їх, як виявилося чимало. Найбільш активними були студенти перших курсів, що приємно здивувало публіку. У гумористичних мініатюрах молодь виявила неабиякі акторські здібності, запальними танцями підняли настрій усім присутнім не лише студенти, а й викладачі. Ліричний контемп виконали студентка Ірина Воєнчук та викладач математики Катерина Подлєсна. Їхній виступ приголомшив усіх і викликав шквал оплесків.

Ну і яке свято без пісні? Молодь виконувала пісні під акомпаніат гітари, сучасні хіти у тематичній обробці, а також і музичні твори, які любили в студентські часи і викладачі.

Гостем свята став танцювальний колектив спортивно-бального танцю «Інеш», учасником якого є студент коледжу Олег Стародубов.

Концерт з нагоди Дня студента був веселим, яскраві декорації доповнювали святкову атмосферу.

Фотогалерея

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці