Читачі шепетівської дитячої бібліотеки взяли участь Всеукраїнському конкурсі

До Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна — безпечна країна: Як треба поводитися на дорогах!» долучилися Шепетівська міська бібліотека для дітей разом з дитячою художньою школою.

Конкурс організовано Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна». Даний конкурс проводиться з метою сприяння формування у дітей основ безпеки дорожнього руху, культури поведінки на вулиці, профілактики дорожньо-транспортного травматизму,сприяння збереженню здоров’я і життя дітей.

В конкурсі взяли участь діти міста, учні дитячої художньої школи, читачі бібліотеки для дітей віком від 7 до 12 років, була влаштована виставка з малюнками дітей і три найкращі були відібрані створеним в бібліотеці журі й направлено в Хмельницьку обласну бібліотеку для дітей ім. Т. Г. Шевченка для подальшого їх оцінювання.

Активна участь читачів в оголошеному конкурсі малюнку розширить знання та уявлення про елементарні поняття правил безпечного поводження на дорозі. Завдяки багаторічній співпраці бібліотеки і дитячої художньої школи, після гарної організації і проведення конкурсу, діти використають набуті знання про безпеку та врятується не одне дитяче життя.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці