Актори-аматори порадували шепетівчан виставою

Прем’єра вистави-казки «Острів навпіл» за п’єсою Льва Устинова та режисерським баченням Галини Червінської, керівника народного аматорського молодіжного театру «Браво», відбулася 20 жовтня.

— Сюжет п’єси дуже переплітається з нашим сьогоденням, з проблемами, які так тривожать нашу країну, — розповіла Галина Червінська. — У цій соціально-політичній казці Зла сила розділила колись дружній, квітучий острів навпіл — на дві різні країни, і тепер, щоб острів знову об’єднався, народу потрібно заспівати спільну пісню — «Пісню дружби та об’єднання». У цьому їм допомагають три Музиканти, які відчайдушно борються з Недругами острова, і … таки перемагають їх.

Відмінно, чудово і переконливо справилися зі своїми ролями у цій виставі актори театру «Браво»: Олександра Гуляєва, Анна Зайко, Божена Басюк, Анна Міняйло, Анна Кректун, Мирослав Кучер, Анна Слюсар, Катерина Михаленко, Назар Свередюк та Галина Червінська. До речі, деякі актори, такі як Назар Свередюк та Анна Кректун, зіграли у спектаклі по дві ролі, з якими талоновито впоралися.

Також на високому рівні були танці та трюки балету, керівником якого є Людмила Денесюк.

28-го жовтня Народний аматорський театр «Браво» бере участь у Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва у м. Нетішині, де представлять цю ж виставу «Острів навпіл». Побажаємо усім акторам театру і його режисеру Галині Володимирівні: «Хай вам Щастить!»

Поділитися посиланнямЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоНовини партнерів


Читайте у цій рубриці