Непосидючі «Інеш» відтанцювали в Мінську і гайда на шоу до Києва

Шепетівська дитяча громадська організація спортивно-бальний клуб «Інеш» на початку жовтня взяла участь у міжнародному турнірі Capital Cup Minsk — 2017. Особливістю танцювальних змагань є те, що організатори до участі запрошують як професійних виконавців, так і любителів.

Шепетівські учасники повернулися із танцювального мега-дійства із кубками, грамотою та медаллю. Юні учасники клубу «Інеш», які представляли на паркеті Шепетівку: Андрій Полозун, Мар’яна Юзькова, Ілля Скоробогатий, Анастасія Тимощук та Софія Свидинюк.

Capital Cup Minsk уп’яте проходить у Білорусі — отож, цьогоріч турнір відсвяткував разом з учасниками перший ювілей.

— Неперевершене дійство, професійна команда організаторів забезпечили для турніру просторий зал, великий танцпол, якісне освітлення та живу музику. Діти та батьки отримали неймовірне задоволення та масу емоцій. Команда «Інеш» задоволена цією поїздкою, адже, крім нагород, діти отримали безцінний досвід участі в турнірах такого рівня, — розповіла Інна Головач, керівник клубу.

Попри насичене життя спортивно-бального клубу «Інеш», керівник Інна Головач організовує для молодих танцівників зустрічі з професіоналами хореографії. Отож відразу після участі у турнірі в Білорусі старші учасники колективу побували на шоу «Танці з зірками».

— Мінськ нас так надихнув, що після повернення в Україну, відразу метнулися на прямий ефір «Танці з зірками». На цьому шоу — неймовірна атмосфера, відчувається величезна робота професійної команди. Такі подорожі надихають учасників нашого клубу, адже після повернення з шоу вони ще більш наполегливо працюють над майстерністю виконання.

Поділитися посиланням:
FacebookTelegramViberWhatsAppTwitter

Новини партнерів


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Я ознайомився/лася та погоджуюся з Правилами коментування та Політикою конфіденційності


Теґи публікації


Вам також може бути цікавоЧитайте у цій рубриці